Ольховський Володимир Леонідович

Ольховський Володимир Леонідович

  • 31.07.1982 р.
  • консалтинг у рекламній сфері
  • член політичної партії «СИЛА ЛЮДЕЙ»

Де балотується

“Якщо не знаєш як вчинити, роби відповідно до закону”

33-річний аналітик у сфері рекламного консалтингу, член політради партії «Сила Людей» Кривого Рогу, одружений, батько двох синів, цікавиться соціологією, теорією управління, кінологією.

На Володимира Ольховського можна покластися не лише у вирішенні звичайних буденних негараздів – він саме той, кому варто довірити управління містом. Судіть самі: 2004–2006 рр. – головний спеціаліст загального відділу Криворізької райдержадміністрації, що займався, наприклад, розробкою й запровадженням програми інформатизації місцевих органів самоврядування на рівні району. З райвиконкому пішов працювати в один із банків, згодом почав розбудову та реформування сімейного бізнесу. Нині співпрацює з підприємствами в рекламній сфері та прагне весь свій багатий досвід спрямувати на благо міста.

Володимир не був членом жодних партій, бо не вірив у жодну з них. Аж коли доля звела його з представниками «Сили Людей», він, ретельно вивчивши документи і проаналізувавши всю наявну інформацію, прийняв рішення і став членом нашої політичної сили.

Ставитися до всього гранично уважно, вдумливо і творчо, його навчило саме життя, а першим імпульсом були прочитані ще в юності книжки Дейла Карнегі. Саме тоді Володимир всерйоз замислився над тим, як нами керують – гуртом і поодинці, хто ці люди, які визначають долю громадян цілої країни? «Жага пошуку відповідей на ці питання не залишає мене досі, – зізнається Володимир. – І цей пошук привів до прагнення змін у системі керування суспільством задля досягнення справедливого розподілення благ між громадянами».

Кривий Ріг – це золото в багатьох значеннях, вважає Володимир Ольховський. І це золото, на його думку, має належати не купці представників кланів, а людям, які роблять місто таким цінним. Для цього вони мають брати на себе відповідальність і з населення, яким легко маніпулювати, ставати в повному значенні слова громадянами.

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу