29 липня партійка з Одеси мати двох дітей Ольга Бекетова прочитала в офісі Сили Людей Кривого Рогу надихаючу лекцію «Чому жінки йдуть у політику?»

Якоїсь миті Ольга зрозуміла, що дуже втомилася і не має часу на себе, адже була фактично водієм у власних дітей — після роботи возила їх до загальноосвітньої школи, спортивної, музичної, на танці, плавання, японську мову, англійську. Удома опинялась о дев’ятій вечора. Проаналізувавши свій графік, зрозуміла, що найбільше часу займає поїздка до спортивної школи — 40 хвилин в один бік, півтори години тренування, 40 хвилин назад. Щоб зекономити час собі та іншим мамам і татусям, придумала побудувати відкритий спортивний комплекс для всіх мешканців: «Для нас це було дуже важливим, бо на базі нашої школи є спортивні споруди, але вони всі закриті, і навіть школярів туди не пускають».

Розроблений проект вартістю 5 млн грн, на жаль, двічі не міг набрати необхідної кількості голосів у конкурсі громадського бюджету. Від виконавчих органів, до яких жінка зверталася із листами допомогти, підтримки теж не було. Мрія залишилася мрією.

Та ідея створення комплексу так захопила Ольгу, що вона вирішила шукати інші шляхи її втілення і зрозуміла: «Щоб здійснити свою мрію, треба взяти інструмент, а цей дієвий інструмент у нашій країні — лише влада».

Ольга почала вчитися. Спершу в Школі місцевого самоуправління, потім у Школі мерів. За цей час чоловік Ольги теж не пас задніх: дізнався, де навчаються його діти), навчився готувати, тим самим звільнивши час своїй дружині. Раніше політку Ольга вважала чимось брудним і некорисним. Пройшовши перший модуль навчання, познайомившись з різними людьми, дійшла іншого висновку: «Країна має великий потенціал, якщо є люди, які всьому цьому навчаються. Вони обов’язково змінять цю країну».

На думку лекторки, громадянська стратегія розвитку кожного міста повинна бути зрозумілою семирічній дитині, розроблена великою кількістю людей, виконуватися не залежно від того, хто при владі.

Нині Ольга Бекетова сповнена оптимізму: «У Силі Людей я знайшла своїх друзів, однодумців, новий стимул, нові цілі і нову мрію — стати депутатом, створити в Одесі сучасні спортивні комплекси!»