Олешко Лілія Петрівна

Олешко Лілія Петрівна

  • 15.07.1973 р.
  • голова правління ОСББ «РЯЗАНОВА 19»
  • безпартійна

Де балотується

“Завжди знаходжу можливості там, де їх немає, досягаю своєї мети та роблю неможливе”

42-річна голова правління ОСББ на 107 квартир, чарівна жінка з вищою педагогічною освітою, дружина, мама двох дітей, полюбляє й уміє смачно куховарити та пекти торти.

Лілія Олешко власним прикладом засвідчує: домогосподарка може керувати структурами, до яких інші й підійти бояться. Менше року існує об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «РЯЗАНОВА 19», яке від початку й дотепер очолює Лілія. За цей час будинок вражаюче змінився на краще: завершується ремонт даху, проводяться регулярні вологі прибирання під’їздів, на черзі – відновлення комунікацій, що, як і будинок, мають поважний вік – близько 60 років.

Кожну копійку, витрачену на прибирання і ремонт, кожен рух найманих працівників голова правління контролює і за все звітує перед мешканцями. «Найголовніше – чесність і прозорість, вони дозволяють зберегти довіру, – пояснює Лілія. – Без довіри ні родини, ні ОСББ, ні нормального порядку в місті та в країні не наведеш».

Щодня приймаючи важливі рішення, Лілія продумує, які можуть бути наслідки, як вони вплинуть на розвиток об’єднання і міста загалом. Адже Кривий Ріг, на її думку, – це величне місто з багатою історією і великим значенням для країни. Вона пишається сусідами по будинку і місту, бо там, де інші відмовляться піти далі, криворіжці гордо просуватимуться вперед.

На безлюдний острів узяла би свого кота. «Без жартів, – додає Лілія. – Дуже люблю його, а ще він завжди легко знімає мені стрес після важкого дня. Про себе я завжди зможу подбати, навіть не маючи нічого та нікого. Навіть буде легше».

Лілія Олешко завжди знаходить можливості там, де їх немає, досягає своєї мети і робить неможливе. Мріє, щоб у країні нарешті запанував спокій, а діти могли жити з упевненістю в наступному дні та були горді з того, що вони українці, що їхня країна цінує їх, а вони – її.

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу