Уже місяць як після прийняття нового Статуту «Сили Людей» набирає обертів усеукраїнський рух, пов’язаний зі створенням нової програми партії. У різних містах України проходять обговорення задля пошуку найкращих ідей і пропозиції, які зроблять партійну програму більш ефективною.

У межах цього руху 17 серпня в Запоріжжі пройшла дискусія «Розвиток підприємництва та покращення інвестиційного клімату».

За словами координатора з економічних питань Світлани Сови, у заході взяли участь депутати, підприємці, громадські діячі, журналісти, представники фіскальної служби. Жваве обговорення напрацювань для внесення змін до програми «Сили Людей» розпочалося вже з перших хвилин. Численні ідеї диспутантів не завжди збігалися з презентованими напрацюваннями. Та це лише збільшувало, на думку депутатки, ймовірність віднайдення єдиноправильного рішення, адже, як то кажуть, у суперечці народжується істина.

Світлана також розповіла, учасники мали можливість описати та презентувати власні пропозиції в малих групах: «Майже 30 найкращих мешканців козацького міста увійшли в історію з напрацювання деяких напрямків програми розвитку економіки країни. Пишаюся такими людьми! Такі події надихають працювати над цим і надалі!»

Уже 18 серпня до створення програми долучаться партійці Кривого Рогу, де пройде зустріч з обговорення програми місцевої парторганізації.