Депутатка Металургійної райради, голова ГО «Батьки КЗСШ№4 міста Кривого Рогу» Ольга Болотна разом з активістами поставили питання незаконного примусового залучення батьків школи №4 до підготовки закладу до нового навчального року.

Адміністрація школи вимагає від батьків самостійно відремонтувати шкільні кабінети. Використовують доволі просту схему тиску на батьків: не відремонтуєте, не здасте гроші на ремонт — покараємокласного керівника. Зрозуміло, що вчителям також дали вказівки.

Головне питання — у тому, чому керівництво школи продовжує побори і не робить запити до районних відділів освіти про отримання коштів на ремонт школи, які є і які часто не освоюються повністю. Чого бояться? Кому вигідно жити за старими схемами, і хто в цьому зацікавлений?

Відповідь на ці питання можна шукати довго. Нині єдиний реальний вихід у батьків, на думку Ольга Болотна, — об’єднуватися, діяти разом. Одного, двох, трьох батьків залякати легко, а от із сотнею такий номер уже не пройде.

Нагадуємо, що навіть невеличкій за кількістю членів громадській організації «Батьки КЗСШ№4 міста Кривого Рогу» вже вдалося вивести на чисту воду діяльність неіснуючої юридично охоронної агенції, яка надавала послуги, зокрема в КЗСШ№4. На зарплатню липовому охоронцю гроші здавали батьки!

Деталі попереднього розслідування батьків учнів:

А ви стикаєтеся з корупцією в школах?

Збір грошей у школі заборонений? Не біда, у КЗСШ №4 Кривого Рогу вчителі продовжують цим займатися. Платите охоронцю на шкільній вахті? Перевірте, адже замість професійонала там може бути звичайний член якоїсьгромадської організації. Зібрали докази злочинів, аби в поліції відкрили провадження? Не поспішайте, вам ще треба змусити слідчого займатися розслідуванням. Про корупцію у школі розповідає небайдужа мама та громадська активістка @Ольга Болотна.А з якими фактами корупції стикаєтеся ви? Пишіть у коментарях!Підписуйтеся на нашу сторінку, щоб бачити більше!Дивіться інші відео циклу "Відверто про" за посиланням у першому коментарі.

Gepostet von Експерт-КР – експертне відео про Кривий Ріг am Samstag, 7. Juli 2018

Які "Зубри" охороняють школярів

Працівник комунального підприємства Юрій Островський вдарив журналіста, обізвавши його "хохлом". Тимчасом його громадське формування "Зубр" збирає з батьків КЗСШ №4 по 5 тисяч гривень на місяць за охорону, ніяк не звітуючи за ці гроші. А хто охороняє ваших дітей у школі? Пишіть відповіді у коментарях! Підписуйтеся на нашу сторінку, щоб бачити більше!#ЕкспертКР #Коротко

Gepostet von Експерт-КР – експертне відео про Кривий Ріг am Donnerstag, 19. Juli 2018