Коли СИЛА ЛЮДЕЙ Кривий Ріг висунула Юрий Милобог кандидатом на посаду міського голови Кривого Рогу — нас закидали питаннями, запереченнями та тим… чим зазвичай закидують у Фейсбуці. Це не дивно, адже Милобог на сьогодні є одним із найвідоміших криворізьких політиків, навколо якого конкуренти наплодили таку кількість міфів, фейків і просто відвертої брехні, що розібратися, хто та який він насправді, для пересічного криворіжця, стало нереальною справою.

Ми зібрали докупи всі ключові питання та закиди, й попросили Юрія чесно на них відповісти. Результатом стало це відео. Без заготовлених текстів і вивірених формулювань. Просто Юрій Милобог, такий, який він є.

Дивіться, робіть висновки. Кому замало цього – ми вже пообіцяли максимально відкриту кампанію, тож запрошуємо всіх журналістів, в кого залишилися питання, до ексклюзивного інтерв’ю з нашим кандидатом (пишіть керівнику кампанії Юлій Морозов на jmorozoff@gmail.com або напряму в соцмережах).

А всім мешканцям Кривого Рогу ми пропонуємо зустріч із Милобогом наживо, де відверто відповімо на питання, якщо такі ще залишаться. Слідкуйте за анонсами в наших соцмережах!

https://youtu.be/5TdKLznmIvw