19 липня депутат міськради Андрій Немченко провів зустріч з мешканцями будинків 85, 89 і 90 на 5-му Зарічному. Приводом стали наміри ДТЕК «Дніпробленерго» зробити додаткові підключення до місцевої трансформаторної підстанції, навантаження на яку й так надмірне. На зустрічі були також присутні представники обленерго та заступник голови Покровської райради.

За словами Андрій Немченко, до єдиної підстанції, що обслуговує кілька багатоповерхівок, хочуть підключити приватний сектор. Уже навіть установлені бетонні стовпи для електромереж. «Мешканці, у яких, звісно ж, традиційно ніхто нічого не питав, категорично проти. Через зношеність обладнання і без того постійно виникають проблеми з електрикою, особливо взимку, люди часто сидять без світла, перепади напруги не є чимось рідкісним. Унаслідок цього може вийти з ладу недешева електротехніка. Від посиленого нав’язливого гулу перевантаженої трансформаторної підстанції потерпають люди найближчих будинків. А після додаткових підключень ситуація погіршиться вкрай, бо навряд чи хтось вестиме розмову про заміну старого обладнання на нове й більш потужне», — підсумував позицію мешканців Андрій.

У результаті спілкування були прийняті рішення: Дніпрообленерго має узгодити питання встановлення стовпів з населенням, найближчим часом провести збір мешканців, щоб спитати їхньої думки щодо додаткових підключень.

У разі несхвалення людьми таких дій, підприємство зобов’язане буде прибрати стовпи і розглядати інші варіанти забезпечення електроенергією нові квартали приватної забудови.