Новак Віктор Юрійович

Новак Віктор Юрійович

  • 04.07.1983 р.
  • фізична особа-підприємець
  • безпартійний

Де балотується

“Роби те, що вважаєш за необхідне!”

32 роки, народився та до 4 років жив у Херсонській області, освіта вища технічна, підприємець, співзасновник екіпірувального центру «Великан», одружений, захоплюється велотуризмом, відвідує музичні фестивалі, вивчає історію Кривого Рогу, мріє про подорож на острів Пасхи.

Криворізький хлопець із влучним прізвищем Новак

Звичайний криворізький хлопець, у його житті присутній весь стандартний набір, притаманний «пацикам Кривбасу» – неповна сім’я, робота реалізатором на ринку, навчання в ПТУ, потім завод… Але навіть прізвище у Віктора таке, що спонукає до чогось нового, цікавого й незвіданого. І цим новим стали створення спочатку форумного майданчика для велосипедистів Кривого Рогу, потім об’єднання їх в організацію, а далі розбудова ГО «Велокривбас», досвід громадської роботи та керування потужним велорухом цілого міста. Життєва історія Віктора може стати основою цілого роману та підтверджує відому думку: коли людина не цікавиться життям як експериментом, то живе нудно й за типовим сценарієм, а коли навпаки – стає прикладом для наслідування.

Чоловік, син і людина Віктор Новак

Віктор дуже тепло, щиро та з непідробною любов’ю розповідає про свою матусю. Зростаючи без батька, він тим не менш виріс справжнім чоловіком і гідною людиною. Від мами він перейняв прості життєві істини, навчився бути чесним, брати на себе відповідальність, приймати рішення. Він вдячний своїй матусі, що віддала йому всю любов і вкладала в нього всю свою душу. Сьогодні дві жінки поділили перше місце в житті й у серці Віктора – його матуся та кохана дружина.

Велокривбас

Очолювана Віктором громадська організація Велокривбас є однією з найпотужніших у місті – вона об’єднує любителів двоколісного транспорту всього Кривого Рогу. Стали традиційними різнопланові заходи: дитячі змагання «Чудернацькі перегони», велопаради дівчат, велоекскурсії містом, велодні, спортивні змагання крос-кантрі, гонки та велозаїзди на День Державного прапора. З кожним роком до велоруху долучаються все більше й більше учасників, шириться коло шанувальників здорового способу життя, до Велокривбасу приходять нові криворіжці. Ця сила людей складає потужну та дружну велоармію, що живе ідеалами добра, любові до міста, поваги до його історії, цікавості до життя та прагненням бачити місто комфортним і чистим, а дороги – зручними для покатушок. Голова цього об’єднання Віктор Новак згуртував команду однодумців, здатних на серйозну та цілеспрямовану роботу з розбудови велоінфраструктури міста.

Політичний поворот долі

Віктор ніколи не мріяв і навіть не думав про участь у політичному житті міста. Він не має політичного досвіду, але розуміє, що зараз є можливість змінити ситуацію в місті та країні. Робота в команді з Відповідальними громадянами надає наснаги, сил і впевненості в правильності обраного шляху. Та й не звикати Віктору до складних, але цікавих поворотів у його житті. Він знає, що за ним стоїть весь Велокривбас, який підтримує свого керманича, довіряє йому, готовий крутити педалі за ним хоч на край світу.

Устань з дивана і роби щось на користь свого міста!

Віктор – людина активної дії. Не вмію, не можу або не хочу – це не про нього. Устань з дивана і роби щось на користь свого міста! Бо бути відповідальним громадянином зовсім не складно, треба просто почати робити – у цьому сенс його життя.

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу