Несін Ігор Іванович

Несін Ігор Іванович

  • 28.06.1970 р.
  • ведучий менеджер відділу продаж ТОВ «Кривбаспідшипник»
  • безпартійний
“Повернувся з війни і довго не міг адаптуватися, спостерігаючи безтурботність криворіжців. Тільки повне занурення в роботу і громадську діяльність повернуло мене до звичного ритму життя”

Ігор любить історію, його хобі – військово-історична реконструкція бойових дій. Брав участь у таких заходах в Одесі, Харкові, Дніпропетровську, Києві та Кривому Розі.

Багато разів доводилось одягати форму солдата в мирний час, та коли постала загроза нашій державі, він сам пішов у військкомат.

За деякий час був мобілізований і направлений у 93 механізовану бригаду заступником командира роти по роботі з особовим складом. Але цього йому було замало, він сів у танк і командував особовим складом у бою.

Щоб не було так страшно, він своїм хлопцям співав пісні. Це дуже надихало. Так само, як дитячі малюнки.

В Ігоря дві вищі освіти: гірничорудний інженер та інженер-будівник. Працював довгий час на Інгулецькому ГЗК, а тепер у ТОВ «Укрпідшипник – К» менеджером відділу продаж.

Якось, спілкуючись із друзями, дізнався про громадську спілку, послухав про неї та подивився на її роботу. Запропонували вести напрямок допомоги військовим ветеранам АТО. Погодився із задоволенням. Тепер Ігор – член ради і координатор у громадській спілці «Спільна Мета», проводить зустрічі, допомагає морально, бо знає, як це – повертатися до мирного життя.

Ігорю не байдужі екологічна ситуація в нашому місті, волонтерський рух, і нехтування владою потребами людей.