Перше звернення Сили Людей з вимогою розробити і подати пакет рішень, який звільнить на найближчий час малий і середній бізнес від сплати єдиного податку, було 17 березня, на самому початку карантину. Минуло більше двох місяців.

«Станом на сьогодні жоден підприємець не зміг скористатися пільгою, зниженням або звільненням від сплати єдиного податку», — заявила під час виступу Світлана Сова.

Найбільше депутатку обурює те, що по «Рудані» транслюється ролик, у якому брехливо розповідається, нібито саме зараз, під час карантину, підприємці отримують таку необхідну допомогу. У реальності ж ця допомога почне повертатися людям у вигляді компенсації з 1 червня.

«Якби виконком не думав про свої амбіції, не відкинув наш ретельно розроблений проєкт рішення “Про зміни встановлення ставок єдиного податку для суб’єктів малого підприємництва м. Кривого Рогу у період з 1 квітня по 31 серпня 2020 року” і не поставив замість нього власний, який Київ завернув на доопрацювання через невідповідність податковому законодавству, то криворізькі підприємці отримали б допомогу вчасно. А тепер ми витрачаємо час на виправлення помилок», — зазначила Світлана Сова.