Нефьодова Марія Василівна

Нефьодова Марія Василівна

  • 08.08.1987 р.
  • торговий представник ООО «МедХауз Свіс ГМБх»
  • член політичної партії «СИЛА ЛЮДЕЙ»

Де балотується

“Я вірю в успішне майбутнє мого міста. Кривий Ріг вартий, щоб чесні та працелюбні люди доклали зусиль”

28 років, народилася у Кривому Розі, освіта вища економічна, фінансист за фахом, одружена, разом із чоловіком виховує трирічну донечку, має досвід організаційної роботи, зараз працює у сфері постачання медичного обладнання, весь вільний час присвячує родині, займається спортом, любить читати.

Прихильниця Шелтер+ та Відповідальних

Знайомство Марії з неформальним культурним життям міста розпочалося з відвідин дитячих програм молодіжно-підліткового центру Шелтер+. Спочатку як глядач та учасник, вона разом зі своєю донькою з задоволенням приєднувалась до різноманітних проектів. Та згодом, захопившись, сама стала волонтером, а пізніше долучилась до справ Об’єднання. Ідеї, що втілюють у життя Відповідальні, близькі й зрозумілі кожній людині – повага до законів, повага до людини, робота в інтересах людей, рівність, чесність та інші демократичні цінності.

Фінансова грамотність і досвід сучасного маркетингу

Марія – не тільки професійний фінансист, але й має досвід роботи координатором маркетингових досліджень і проведення соцопитувань. Вона впевнена, що її знання стануть у нагоді при формуванні бюджету або для контролю витрат. Вона добре розуміється на складанні кошторисів та знає, як зекономити кошти. Має мрію запровадити програми, що оптимізуватимуть процеси фінансування міських проектів, допоможуть розробити прозорі тендери, надаватимуть людям відкриті звіти про витрати міського бюджету.

Організаційні навички та власний приклад

Марія – гарний організатор і її не лякає робота. Вона розуміє, що зміни потрібно просто почати робити. У команді, з якою вона крокує на вибори, Марія почувається впевнено, має підтримку друзів та однодумців. При цьому їй не звикати до волонтерських проектів. Ініціативна група активістів на чолі з Марією взяла участь у конкурсі на кращий будинок. Вони стали призерами й отримали кошти на те, щоб навести лад на власному подвір’ї. Згуртовані мешканці будинку своїми силами зробили ремонт дитячого майданчика на прибудинковій території. Заохотити інших своїм прикладом, навчити гуртуватися навколо суспільно корисних проектів – це робота, що під силу нашому кандидату.

Марія вірить і буде робити все, що від неї залежить, аби її донечка та всі криворіжці жили в красивому, заможному, великому місті європейського рівня. Місті, у якому будуть чисте повітря, культурні освічені люди, цікаве насичене життя та рівні для всіх можливості для розвитку. У місті, що зветься Кривий Ріг.

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу