Андрій Немченко вже другу сесію поспіль звертається до пана Мурашка з проханням вжити термінових заходів і забезпечити безперебійну роботу машин швидкої допомоги на Інгульці. Старі машини, за словами водіїв, виїжджають через раз.

Минулого разу головний лікар міста пояснив, що радий би допомогти, та карети швидкої перебувають у віданні області, яка не реагує на його неодноразові звернення.

Цього разу пан Мурашко заручився підтримкою головного лікаря швидкої, який не знає, звідки в депутата такі дані. Ми би порадили головному лікарю міста разом з головним лікарем швидкої не гаяти часу в затишних кабінетах, а дістатися Інгульця, оглянути технічний стан машин швидкої, а для переконливості проїхати в них, якщо, звісно, заведуться.

Знаючи, що наполегливий Андрій Немченко не заспокоїться, пан Мурашко озброївся до зубів. Усупереч самому собі оголосив, що 20 березня було направлено звернення до Президента України, Голови Верховної Ради, Голови облдержадміністрації, Мінфіну і Міністерства охорони здоров’я. Звідти надійшла відповідь, що буде вжито антикризових заходів, а фінансування галузі збільшать на 905 млн грн, зокрема й на придбання швидкої допомоги, парк якої потребує оновлення. Отакої! То, виявляється, проблема існує? І про неї головний лікар знав давно?

Карети швидкої — у віданні області, а життя і здоров’я мешканців — у вашому віданні, шановний пане Мурашко! І якби ви були більш зацікавленим і не в замазці з владою, то знайшли б гроші хоч для однієї карети швидкої допомоги.

НЕВИЇЗД ШВИДКОЇ МОЖЕ КОШТУВАТИ ЖИТТЯ ЛЮДИНІ — АНДРІЙ НЕМЧЕНКО ПРОДОВЖУЄ БОРОТЬБУАндрій Немченко вже другу сесію…

Gepostet von СИЛА ЛЮДЕЙ Кривий Ріг am Freitag, 31. Juli 2020