Андрій Немченко в суді представлятиме інтереси мешканців будинку 39 по вулиці Пушкіна, яким незаконно встановили загальнобудинковий лічильник.

У травні ми розповідали про те, що до Андрія звернулася дружина учасника Великої вітчизняної війни: після незаконно встановленого загальнобудинкового лічильника родині Георгія Борща почали нараховувати величезні суми, які вони не в змозі оплатити. Чоловік Євгенії після важкої операції. Щомісяця лише на основне лікування пенсіонери віддають 800 гривень.

Єдиний вихід для родини — встановити індивідуальний лічильник. «Криворіжгаз» відмовився це робити. Щоб встановити прилад власним коштом, необхідно витратити близько 5500 гривень. У родини таких коштів нема. Ще в лютому Євгенія Семенівна зверталася до заступника міського голови Олександра Катриченка з проханням посприяти. Родина навіть готова до варіанту на виплат. Минув місяць — обіцяної письмової відповіді жінка так і не отримала. Коли прийшла по результати, сказали чекати. Чекає і по сьогодні.

Зі свого боку великодушний «Криворіжгаз» дав «добру» пораду відключитися від газопостачання, щоб не росли борги. У родини не було іншого виходу, як скористатися «чудовою» пропозицією. З березня без газу.
Андрій Немченко провів зустріч з іншими мешканцями будинку, які також вкрай не задоволені несправедливими нарахуваннями. Люди готові боротися за свої права. Зібрано та підготовлено усі необхідні документи.

Коли під час зустрічі 24 червня скромна і втомлена життєвими обставинами жінка знову заговорила про готовність виділити зі своєї мізерної пенсії гроші на лічильник, аби тільки це можна було зробити на виплат, Андрій Немченко зазначив: «Не треба ніякої “розстрочки”! Встановлять безкоштовно. Нікуди вони не дінуться. Нехай виконують свої зобов’язання». Депутата вкрай обурює таке ставлення влади та представників «Криворіжгазу» до мешканців, особливо до людей похилого віку.