Назаренко Юрій Олегович

Назаренко Юрій Олегович

  • 12.01.1993 р.
  • ДВНЗ «Криворізький національний університет», студент
  • безпартійний

Де балотується

“Подобається відчувати свій внесок у розвиток громадянського суспільства, тому постійно беру участь або ініціюю проекти”

Тернополянин, 23 роки. Студент Криворізького національного університету. Коли Юрі було 11 років, батьки поїхали на заробітки до Португалії, а він перебрався до Кривого Рогу, де живуть його бабуся й дідусь.

Після закінчення навчання гостював у батьків у Португалії, і вони наполягали, щоб Юра залишився там жити. Спокуса була великою. Йому все там здавалося ідеальним, продуманим, зробленим для людей: дороги, обслуговування, умови проживання, освіта. Там було все. Але роздуми над цим викликали почуття сорому за свою країну. Почав ставити питання: Чому в нас усе не так? Як він може це змінити?

Він повернувся до Кривого Рогу й став волонтером.
Це змінило його життя і світобачення.

Уже п’ять років у Культурно-Громадському Центрі ШELTER+ Юрій займається громадською діяльністю: активно долучається до волонтерського руху й бере участь у проектах для дітей та підлітків, міжнародних проектах і таборах. Йому подобається організаторська діяльність, цікаво домовлятися та приємно відчувати свою причетність до кінцевого результату. «Музика без кордонів», «Доктор Клоун», фестиваль кіно «Відкрита ніч» – ті заходи, у яких Юрій брав безпосередню участь як організатор та учасник. Також виступив організатором фестивалю вуличної музики «Наживо», активно задіяний у житті ШELTER+, і жоден проект не проходить без його участі. Якщо він не організовує захід і не бере в ньому участі, то завжди допомагає чим може, оскільки цінує колективну роботу.

Минулого року Юрій одружився.

«Бути відповідальним і думати про наслідки своїх вчинків – це просто», – вважає він. Але багато людей не замислюються над цим, лише виконують поставлену перед ними задачу.

Юра вірить, що настане час, коли кожен українець буде керуватися законами совісті, відчуватиме свою відповідальність перед Богом і суспільством.

Понад усе він любить співати і робить це завжди й усюди – вдома, на роботі, у транспорті, адже музика прикрашає будні.

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу