Назаренко Андрій Володимирович

Назаренко Андрій Володимирович

  • 04.05.1980 р.
  • начальник бюро ДМ ВМТП ПАК «ІнГЗК»
  • безпартійний

Де балотується

“Хочу, щоб люди відчули себе громадою!”

Андрію 35 років, він голова громадської спілки «Спільна Мета», економіст, випускник Нікопольського інституту управління бізнесу і права, працює на Інгулецькому ГЗК начальником бюро допоміжних матеріалів відділу матеріально-технічного постачання.

Минулого року разом з однодумцями заснував громадську спілку.

Спершу вони займалися волонтерською діяльністю, допомогою учасникам АТО, а коли налагодилась робота волонтерів, розглянули ідею розбудови соціальних програм в Інгульці: покращення житлових і побутових умов, налагодження транспортних послуг. На рахунку «Спільної Мети» вже три створені ОСББ, виправлений рух та додаткова електричка до Кривого Рогу, що покращує зв’язок з містом.

Звичайний хлопець з Інгульця, окрім того, що головує, займається в спілці житлово-комунальними проблемами. У планах на майбутнє – змінити на краще роботу місцевих рад.

Тільки завдяки вливанню молодих енергійних людей, об’єднаних спільною ідеєю та метою, можливо досягти змін, зламати стару систему.
«Скільки можна отримувати відписки! Потрібно знати, що зробити, щоб було краще жити!», – обурюється Андрій.

Він одружений і понад усе цінує свою дружину за цілеспрямованість та самопожертву, адже вона допомагає йому в усіх ініціативах.

Андрій радо бере відповідальність на себе і не любить доручати свою роботу іншим. Хочеш щось зробити – роби це сам.

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу