Криворізька міська організація політичної партії «Сила Людей»

Навчання замість вихідних

За сприяння Фонду Фрідріха Науманна та партії «Сила Людей» розпочато серію семінарів для керівників та лідерів. На навчання за результатами конкурсу було запрошено криворізьких лідерів Євгена Каріса , члена Політичної Ради партії «Сила Людей», голову фракції «Сила Людей» Металургійної районної в місті ради, Світлану Сову, членкиню Політичної Ради партії «Сила Людей», та Дмитра Бєльченка, голову Саксаганської районної організації партії «Сила Людей».

Перший семінар пройшов 24-25 червня у с. Кароліно-Бугаз, яке подарувало нашим партійцям не лише теплу сонячну погоду і фантастичні краєвиди Одещини, а й нові знання: учасники вчилися роботи в команді, опановували проблеми переговорів та подолання конфліктів. Навчальна програма охопила питання планування виборчих заходів, проведення організаційної роботи, важливі моменти взаємодії з медіа та активності в соцмережах.

Найбільш запам’ятались тренінги з командоутворення, які, на думку Світлани Сови, доцільно проводити в організаціях різного типу, де має місце командна робота: «Такий тренінг дозволяє показати членам колективу, що їхня спільна діяльність буде максимально ефективною лише тоді, коли дії її членів будуть узгодженими, спрямованими на досягнення командних цілей, а це, своєю чергою, допомагає забезпечити згуртовану роботу команди, виростити довіру, заохотити взаємопідтримку членів команди». З цього приводу Дмитро Бєльченко поділився своїми враженнями: «За три дні я навіть звик до командних рішень, а після завершення тренінгу відчувалась реальна нестача команди поруч».

Навчання замість вихідних зовсім не засмутило наших лідерів, навпаки – вмотивовані й натхненні, сповненні ідей кращої організації своєї подальшої роботи зі змінювання України, вони готові до нових звершень і дуже чекають наступних семінарів.

2018-09-17T04:26:42+00:00 29 Червня 2017|