За сприяння Фонду Фрідріха Науманна та партії «Сила Людей» розпочато серію семінарів для керівників та лідерів. На навчання за результатами конкурсу було запрошено криворізьких лідерів Євгена Каріса , члена Політичної Ради партії «Сила Людей», голову фракції «Сила Людей» Металургійної районної в місті ради, Світлану Сову, членкиню Політичної Ради партії «Сила Людей», та Дмитра Бєльченка, голову Саксаганської районної організації партії «Сила Людей».

Перший семінар пройшов 24-25 червня у с. Кароліно-Бугаз, яке подарувало нашим партійцям не лише теплу сонячну погоду і фантастичні краєвиди Одещини, а й нові знання: учасники вчилися роботи в команді, опановували проблеми переговорів та подолання конфліктів. Навчальна програма охопила питання планування виборчих заходів, проведення організаційної роботи, важливі моменти взаємодії з медіа та активності в соцмережах.

Найбільш запам’ятались тренінги з командоутворення, які, на думку Світлани Сови, доцільно проводити в організаціях різного типу, де має місце командна робота: «Такий тренінг дозволяє показати членам колективу, що їхня спільна діяльність буде максимально ефективною лише тоді, коли дії її членів будуть узгодженими, спрямованими на досягнення командних цілей, а це, своєю чергою, допомагає забезпечити згуртовану роботу команди, виростити довіру, заохотити взаємопідтримку членів команди». З цього приводу Дмитро Бєльченко поділився своїми враженнями: «За три дні я навіть звик до командних рішень, а після завершення тренінгу відчувалась реальна нестача команди поруч».

Навчання замість вихідних зовсім не засмутило наших лідерів, навпаки – вмотивовані й натхненні, сповненні ідей кращої організації своєї подальшої роботи зі змінювання України, вони готові до нових звершень і дуже чекають наступних семінарів.