24 червня Андрій Немченко прийняв документи від мешканки Даманського для судового розгляду щодо повернення грошей, які «Криворіжгаз» фактично вкрав у жінки. Неодноразово Андрій нагадував монополісту, що прийде час повертати незаконно отримане. Відлік часу пішов.

Жінка, що сама проживає у квартирі на Доватора, 13, показує рахунки і не тямить, звідки в неї 18 кубів за газ: «Поверхом нижче в іншому під’їзді в трикімнатній квартирі живе родина, де є тяжко хвора. У них нема бойлера. Воду гріють на газу. Проте у квартирі стоїть індивідуальний лічильник, згідно з яким вони витратили всього 13 кубів. А я сама — 18! Такі завищені рахунки я отримую упродовж двох років після встановлення загальнобудинкового лічильника».

Тетяна Павлівна також розповіла, що ті ж сусіди поверхом нижче не змогли добитися правди у міськгазі й вимушені були власним коштом поставити індивідуальний лічильник: «Нас вже кілька разів пошили в дурні. Ми їсти не будемо, пити не будемо, але лічильник поставимо».

«Люди, яких фактично обікрали, починають вимагати повернути свої гроші та покарати “Криворіжгаз”. Вони втомилися від цього свавілля», — говорить Андрій Немченко.

Щодня депутат проводить по кілька зустрічей із мешканцями, які приходять до нього переважно з однією і тією ж проблемою — захистити їх від беззаконних дій монополіста. Андрій реагує на кожен дзвінок, заяву без зволікань, не зважаючи на щільний графік і шалений темп роботи. Ба більше, він дякує криворіжцям, які не змирилися, знаходять час і сили боротися. Більшість із тих, хто звертається, — це люди похилого віку, яким просто приїхати на зустріч важко, не те що по судах ходити та документи збирати.