Під час сесії Криворізької міськради Сергій Попович звернув увагу на те, що інвестування в нас відбувається тільки за рахунок внутрішніх модернізацій: «Чому в нас досі нема відкритого ринку землі? Про які сприятливі умови й інвестиційний клімат ідеться, коли в нас бізнес не хоче вкладати гроші? А це найголовніше».

Також депутат поцікавився у в. о. начальника управління економіки тим, які реальні досягнення із залучення інвестицій від бізнесу ми мали у 2019 році.

Поки в інших містах прагнуть надати інвесторам максимум пільг, Кривий Ріг стурбований формуванням уявного позитивного іміджу міста й виготовленням інформаційно-презентаційних матеріалів.

Поки, наприклад, у Тростянці працюють над тим, щоб усі необхідні довідки видавати за день, а не за місяць, у нас популяризують місто на міжнародній арені, купуючи липове звання Європейського міста спорту.

Замість створення потрібної інвестору інфраструктури для залучення інвестицій у той самий індустріальний парк «Кривбас» ми викидаємо мільйони на картки криворіжців.

Поки мери успішних міст закликають до стовідсоткової відкритості влади, ми досі не маємо відкритого ринку землі.

Задля досягнення основних цілей інвестиційної програми на 2020 рік одним з 4 важливих завдань ми вважаємо відзначення Дня Європи у Кривому Розі…

Наша біда в тому, що для залучення іноземних інвестицій ми не створюємо сприятливих умов, а лише вдаємо цей процес.