Літо. Спека. Подекуди накопичене сміття. Аромати, що наповнюють побут мешканців навколишніх будинків, зрозумілі.

Утім не забуваємо, що літо — ще й вдалий сезон для ремонтних і монтажних робіт. Коли, якщо не зараз, зайнятися благоустроєм?

За останній час до депутатів саксаганської Сили Людей надійшло декілька звернень щодо стану контейнерних майданчиків у районі. Уже триває робота над опорядженням смітників біля будинків №№16, 18 на Вечірньому бульварі, №13 на мікрорайоні Гірницький. А увечері 16 липня депутат райради Микита Водзянський за сигналом однопартійців завітав до провулку Бульварного.

Майданчик для відходів поблизу 13-го будинку вразив набором усього найгіршого, що можна очікувати. Це старі, нічим не накриті контейнери, залишки огорожі, накопичення сміття далеко навколо майданчика, суміш гравію з ґрунтом у якості покриття смітника. Ця «підлога» смітника вбирає відходи, а тому сморід став звичним явищем. Про появу щурів і комах можна не згадувати, адже це було очікувано в описаних умовах.

Такий стан справ не є нормою, й не важливо, перебуває майданчик у 100 метрах від будівлі Саксаганського райвиконкому, як цей, чи ні. Микита Водзянський і його помічник Ілля Уманець розпочали збір підписів на підтримку реконструкції контейнерного майданчика.

Мешканці будинків у провулку Бульварному та по вулиці Космонавтів охоче підтримували ідею, адже бачення в усіх одне: смітник має бути огороджений, заасфальтований, вчасно прибраний і безпечний для оточуючих.

Микита Водзянський сподівається, що ініціатива, підкріплена думкою мешканців району, буде якомога швидше втілена в життя.