Депутат Криворізької міської ради від Сили Людей, юрист Андрій Немченко знаний багаторічним захистом прав простих криворіжців на судовій ниві. Саме він поступово змушує «Криворіжгаз» ставити індивідуальні лічильники містянам.

Навесні 2020 року виникла нова ганебна історія беззаконня. Медпрацівники, члени бригад швидкої допомоги були позбавлені можливості отримати доплати в 300% від окладу за роботу з пацієнтами, хворими на COVID-19. Проблема є всеукраїнською. На Криворіжжі відстоювання прав медиків узяв на себе Андрій Немченко.

Однією з обіцянок Андрія напередодні місцевих виборів було саме отримання медпрацівниками міста належних їм виплат. Слова не розійшлися зі справами. Уже у 2020-му році розпочалися судові процеси, які тривають донині.

8 лютого 2021 року в Криворізькому районному суді продовжувався допит Радія Шевченка, директора КП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» ДОР. На засіданні суду були присутні працівники швидкої допомоги. У процесі допиту проявились факти суб’єктивного підходу до складання списків на преміювання. Можна вести мову про перевищення керівництвом повноважень, прийняття рішень, що суперечать законодавству України та постановам МОЗ у зв’язку з пандемією.

Андрій Немченко зазначає, що не можна залишитись осторонь, коли чесний працівник, щодня піддаючи власне здоров’я й життя ризику, залишається без фінансової підтримки через несправедливі рішення керівництва медзакладу.

Уже скоро буде відомий результат, що може стати прецедентом на рівні міста і країни.