Муха Марина Миколаївна

Муха Марина Миколаївна

  • 03.02.1977 р.
  • персональний фінансовий консультант АТ «Укрсиббанк»
  • безпартійна

Де балотується

“Вірити і діяти – і все здійсниться”

Марина – учасниця громадської організації «Спільна Мета». Вона енергійна й ініціативна, бере участь у всіх заходах, які організовують однодумці. Стати волонтером, як і для багатьох, змусила війна; спілкування з друзями відкрило нові перспективи для втілення мрій та реалізації себе. Марина організовує волонтерську допомогу захисникам, зустрічі ветеранів воїнів АТО, курує соціальний проект для інгулецьких матусь «Мамин базар». Крім цього, вона – незамінна порадниця у фінансових справах організації, адже після закінчення Київського національного економічного університету вже понад 10 років працює в УкрСиббанку.

Кривий Ріг для Марини – у першу чергу рідне місто, а бачить вона його в майбутньому розвиненим центром світового рівня. Вірить, що спільними зусиллями вдасться змінити наше місто на краще.

Марина відповідальна й готова брати на себе прийняття важливих рішень.

Незважаючи на проблеми в країні та негаразди, з якими доводиться стикатися чи не щодня, Марина налаштована оптимістично й у будь-яких ситуаціях прагне бачити позитив.

Марині 38 років, вона одружена, має двох дітей. Напевно, заради них на власному прикладі доводить, що не можна сидіти склавши руки, треба діяти – і тоді зміни настануть. Марина прагне покращити фінансовий стан співмешканців та мріє, як і більшість із нас, щоб настали мир і спокій у країні.

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу