Мокряков Сергій Олександрович

Мокряков Сергій Олександрович

  • 27.06.1973 р.
  • провідний фахівець відділу автоматизованих систем управління ПАТ «ПГЗК»
  • член політичної партії «СИЛА ЛЮДЕЙ»

Де балотується

Сергій Мокряков в публікаціях

«Якщо хочеш отримати те, чого ніколи не мав, маєш робити те, чого ніколи не робив!»

Сергію Мокрякову 42 роки. Народився та проживає в Кривому Розі.
Має чудову дружину й двох синів.

З дитинства захоплювався технікою і фотографією, але електроніка поглинула та захопила найбільше. Навчаючись у старших класах, потроху ремонтував магнітофони і телевізори, тоді ж власноруч зібрав свій перший комп’ютер. Цікавили Сергія новітні технології у звуковій апаратурі, а згодом і в комп’ютерній техніці. Зрештою, це вплинуло на вибір майбутньої професії.

1990 року, не вступивши після школи до інституту, пішов працювати на НкГЗК. Цей перший досвід роботи на робітничій спеціальності дав тверезість і розуміння багатьох важливих життєвих цінностей. 1991 року вступів до КГРІ на електротехнічний факультет. У той період дуже важливим було розуміння і ставлення батьків до його навчання та до становлення особистості.

Навчаючись, працював лаборантом на кафедрі програмного забезпечення. А після закінчення – системним адміністратором на декількох приватних фірмах. З 2003 року працює на Південному гірничозбагачувальному комбінаті на посаді провідного фахівця відділу автоматизованих систем управління.

Дуже важливим досвідом для молодого спеціаліста був дипломний проект. Сергій обрав варіант «реального проектування», який забезпечував студентському проекту конкретний практичний результат. Продукт, який мав працювати (а це був лабораторний стенд для дослідження двигунів, на якому в подальшому працювали студенти), додав упевненості у власних силах, віри та здатності креативно вирішувати нестандартні задачі.

2014 року, відчуваючи потребу в побудові платформи для розвитку міста, разом з однодумцями ініціював створення ГО «Об’єднання Відповідальних Громадян».

Брав безпосередню участь у проектах, підтриманих чи ініційованих Об’єднанням, – «Квітка Пам’яті», «Зробимо Україну Чистою» та інших.

Переконаний, що громадяни мають брати на себе відповідальність за облаштування свого оточення – будинку, вулиці, міста, у якому живеш; заробляти, не покладаючись на державу й олігархів; ставати середнім класом, на якому тримається демократична стабільність не лише міста, а й усієї країни. Тож, Сергій Мокряков упевнений, що владні повноваження мають бути спрямовані саме на зменшення податкового навантаження, на передачу в приватний сектор невластивих міській владі функцій та на поступову побудову стабільних громадських інституцій.

Для Сергія основним мотиватором і рушійною силою є справедливість. Коли її нема, то рішення ухвалюються швидко. Власне, саме це виводило людей на майдани всіх років і всіх рівнів.

Сергій дуже скромний і навіть про свої винаходи, ідеї та впровадження технічних рішень у різних напрямках розповідає стримано, не виносячи на широкий загал.

Останнім часом активно заглиблюється в питання доступу до публічної інформації, з’ясовує механізми впливу та побудови стосунків з владними структурами. Іноді виходять невеликі розслідування.

Найбільше Сергій любить слухати рок-музикантів і ходити пішки – якщо трапляється найменша можливість, не користується транспортом узагалі.

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу