Фраза «Діти — наше майбутнє» вже сприймається наче кліше, але від цього не є менш значущою. Завдання влади — зробити все від неї залежне, щоб діти зростали в комфортних і здорових умовах. І тут гостро постає питання харчування в школах.

У криворізьких школах вартість харчування учнів 1–4 класів у сумі 10 гривень 20 копійок компенсує місто.
Під час сесії міськради 28 липня депутат від Сили Людей Юрій Милобог звернув увагу на те, що сума, закладена на харчування дітей, та її зміни зовсім не пов’язані з індексом інфляції. До чого це може призвести — нескладно здогадатися: діти поступово отримуватимуть менші порції, з меншим обсягом інгредієнтів, або ж певні продукти зовсім зникнуть із раціону школярів.

Юрій Милобог зазначив, що, незважаючи на затверджений у грудні бюджет, де зафіксовано, скільки місто буде надавати послуг із харчування дітям, слід коригувати ці суми з урахуванням реальних цін на продукти. Є ринкова вартість продуктів харчування, яка деінде зростає навіть швидше за індекс інфляції. Усі ми чудово розуміємо, що 10 гривень 20 копійок — це дуже мало. Нагодувати дитину з такими обмеженнями — нереально.

Юрій закликав внести зміни в розрахунки та підвищити закладені на харчування дітей суми. Адже кожен із 54 обраних громадою депутатів відповідальний за підростаюче покоління цієї громади.