За гарною картинкою про заміну труб опалення у Військовому містечку-35, яку обмалював начальник департаменту благоустрою Іван Карий, стояла геть неприваблива реальність: замість тротуарів — суцільна багнюка, розкидане сміття.


Мешканці Військового містечка та Макулану не змирилися і не промовчали. Вони зверталися з численними скаргами до Інспекції з благоустрою. Їх підтримала Світлана Сова. Під час сесії депутатка розповіла про халатне ставлення працівників «Тепломережі» до своєї роботи і незручності, з якими доводиться зараз жити людям. Завдяки відеоролику Експерт-КР – експертне відео про Кривий Ріг
вдалося надати проблемі широкого розголосу. Тоді під час інтерв’ю мешканець Макулану Денис Мішковский, який нещодавно повернувся з АТО/ООС і зараз активно воює за благоустрій рідного району, різко засудив підхід працівників «Тепломережі» та органів контролю до виконання своїх обов’язків: «Роботи проводяться абсолютно неякісно, паскудно… Повний безлад на Містечку… Труби під дорогою зобов’язані класти в короб. Але цього не зробили. Труби буквально рік-два прослужать — і почнуть ламатися, сипатися».


Усе разом дало результат. Інспекція з благоустрою надіслала листа керівнику «Криворіжтепломережі» з проханням достроково розпочати відновлення благоустрою.


Світлана Сова, також мешканка Макулану, зазначила: «Це маленький крок до вирішення конкретної проблеми і великий крок до усвідомлення людей, що варто об’єднуватися і виборювати своє право жити в гідних умовах».