25 квітня під час сесії Криворізька міськрада не підтримала петицію про спрямування частини виділених на святкування Дня міста коштів на ремонтні роботи в інфекційній лікарні №4. Отже, 4,25 млн грн феєрично вилетять у повітря. І це в сороковини страшної ДТП, що сталася перед виконкомом.

Виправдовуючи своє небажання зекономити на святкуванні, поплічники мера перекручували інформацію і вдавались до відвертої цинічної брехні. У їхній хворобливій уяві сформувалася думка, що автор і підписанти петиції закликають взагалі скасувати відзначення Дня міста, що є повною нісенітницею. Насправді пропонувалось зменшити розмах свята і перенести його дату проведення — тільки цього разу, як виняток.

Юлій Морозов, під час свого виступу зазначив: «Ніхто не проти святкування. Сама доля підказує, що невдалий час і невдале місце. Ніхто не заважає залучити додаткові кошти, але ми сьогодні говоримо про пріоритети. Треба просто вирішити, на що більше коштів витрачати, а на що менше».

«Святолюбці» також відверто на камеру збрехали, що на схоже святкування Львів витратить 8 млн грн. Простий запит до прес-служби Львівської міськради одразу ж зробила Ольга Гончар Хвостова. Відповідь приголомшила усіх: насправді на день міста львів’яни запланували витратити лише 270 тис. грн. Не важко знайти рішення їхньої міськради, де видно, що 8 млн грн в цьому фестивальному місті заплановано витратити на всі вісімдесят одне (!) свято 2018 року.

Один з «благодєтєлєй» Артем Коломоєць красномовно зазначив, що криворіжці, які так тяжко й наполегливо працюють, достойні святкувати по-європейські. Та забув при цьому додати, що до свята і після нього, вони передусім достойні ЖИТИ по-європейські, мати лікарні та дороги європейського рівня, їздити безпечним транспортом і мати впевненість, що доживуть до наступного Дня міста.

Несправедливе рішення викликало хвилю обурення серед містян, люди почали висловлювати своє невдоволення в соцмережах. Святозамилювання очей мерським братством явно провалилось. Криворіжцям набридли африканські будні в європейському місті.