Мелечинський Владислав Юрійович

Мелечинський Владислав Юрійович

  • 08.01.1982 р.
  • інженер-конструктор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
  • безпартійний

Де балотується

“Нема нічого неможливого в тому, щоб бути відповідальним”

33-річний інженер-конструктор, одружений, має доньку.

Владислав Мелечинський народився, отримав першу вищу освіту й почав трудову діяльність у Кривому Розі. Але принади інших міст оцінив, здобуваючи другу вищу освіту в Харківському національному університеті. Ще до того, як став дипломованим радіотехніком, Владислав почав працювати на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» – спершу електромонтером, згодом електриком дільниці. Нині він є інженером-конструктором проектно-конструкторського відділу управління гірничого департаменту.

Для нього, як і для тисяч городян, Кривий Ріг – це місто руди і металу. Владислав критично оцінює стан культурного простору міста, власне, критичний погляд на події та людські вчинки – одна з найголовніших його рис. Він не любить, коли поради дають не фахівці у справі, і сам намагається уникати подібних ситуацій.

Нещодавно Владислав Мелечинський отримав квиток члена партії «Сила Людей» і став кандидатом у депутати. Відповідальна депутатська робота його не лякає, бо є стимул – донька, народження якої перевернуло його сприйняття дійсності, є знання, почерпнуті з досвіду й багатьох прочитаних книжок, і є бажання працювати. Він готовий до тривалої сумлінної роботи, бо керується в житті гаслом: «Щоб здивуватися, потрібна мить, а щоб зробити дивовижну річ, потрібні роки терпіння і праці».

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу