Депутат Криворізької міськради Сергій Попович у зверненні від 1 березня запропонував провести круглий стіл з підприємцями міста задля роз’яснення нововведень та планів роботи із розміщення зовнішньої реклами, тимчасових конструкцій, реклами на транспорті, оздоблення фасадів рекламними вивісками.

Розташовані де завгодно і як завгодно рекламні конструкції, хаотично пофарбовані фасади будинків, нагромадження тимчасових споруд поступово перетворюють місто на джерело натхнення для авторів психоделічних малюнків і точно не сприяють створенню образу сучасного європейського міста. Круглий стіл має стати початком напрацювання єдиних стандартів і розробки правил розміщення рекламних конструкцій, вивісок. Далі слід вивчити думку громадськості, врахувати досвід міст, які вже успішно працюють над подібними проектами.

До обговорення Сергій пропонує залучити представників профільних управлінь містобудування, архітектури, земельних відносин, благоустрою та житлової політики, інспекції з благоустрою, КП «Парковка та реклама», департаменту адміністративних послуг, депутатів профільної комісії міськради.

На думку депутата, потрібно налагодити співпрацю з підприємцями, упорядкувати відносини в цій сфері, обговорити болючі питання, завчасно попередити порушення в розміщенні зовнішньої реклами та оздобленні фасадів, а також закласти початок до формування «архітектурно-художньої концепції зовнішнього вигляду вулиць і територій міста».