Маяков Йосип Дмитрійович

Маяков Йосип Дмитрійович

  • 08.12.1942 р.
  • заступник виконавчого директора БФ «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу»
  • безпартійний

Де балотується

“Життя в місті з унікальним гірничопромисловим потенціалом накладає на мешканців особливий відбиток”

Найстарший кандидат у депутати міської ради в списку партії «Сила Людей», 72-річний геолог, еколог, громадський діяч, одружений, має доньку й онука, захоплений автолюбитель.

Йосип Дмитрович народився в розпал війни в маленькому містечку Саратовської області, багато їздив по світу, аж поки 1970 року потрапив до Кривого Рогу. Відтоді його життя і доля міста сплелися так міцно і глибоко, як буває лише в геологів.

Він був працівником вугільної шахти імені Абакумова, начальником геофізичної партії, провідним геологом експедиції «Кривбасгеологія». Відслужив три роки в армії, бував у робочих відрядженнях за кордоном, зокрема у В’єтнамі.

Від 2014 року Йосип Маяков – заступник керівника Центру досліджень екологічної безпеки та експертиз Благодійного фонду «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу». До його експертних висновків дослухаються, порадитися з ним мають за обов’язок усі серйозні підприємства.

2006 року брав участь у виборчій кампанії у складі неполітичної організації «ЕКО-25», був кандидатом у депутати Довгинцівської районної ради.

Йосип Дмитрович – громадський активіст із найсоліднішим стажем: голова профкому експедиції, член ГО «Екоцентр-К» та «Криворізька агенція регіонального розвитку», інших спілок та об’єднань. Завжди і всюди відстоює принципи екологічної безпеки та доцільності, наполягає на прогнозуванні екологічних наслідків нарівні з економічними. «Кривий Ріг став для мене рідним містом, – розповідає Йосип Дмитрович. – Усі роки життя тут моя професійна робота і громадська діяльність були спрямовані на зміцнення Кривбасу як гірничорудного регіону, а також на екологічне оздоровлення довкілля».

Якби знав, що залишиться на безлюдному острові, Йосип Дмитрович узяв би з собою геологічні молоток і компас. Але про безлюдний острів він не мріє, а планує активно змінювати Кривий Ріг.

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу