Литвин Наталя Володимирівна

Литвин Наталя Володимирівна

  • 05.08.1985 р.
  • соціальний педагог, заступник директора з виховної роботи, вчитель української мови та літератури, КЗШ № 61
  • член політичної партії «СИЛА ЛЮДЕЙ»

Де балотується

“Хочу змінити світ – і починаю з себе!”

1985 року народження, педагог, активна громадська діячка.

Наталя Литвин – жінка, яка ламає гендерні стереотипи. Вона має аж три вищі освіти і відповідно три дипломи: практичного психолога і вчителя української мови та літератури, зарубіжної літератури; викладача університетів та інших вищих навчальних закладів; спеціаліста з менеджменту організацій і адміністрування. Працювати Наталя почала у виші, а зараз обіймає досить скромну як на свої здібності посаду заступника директора школи та є соціальним педагогом і вчителем української мови та літератури. Такий шлях вона обрала, щоб зсередини вивчити проблемні питання освіти й мати можливість обґрунтовано доводити необхідність реформ. З вересня 2015 року вона стала керівником методичного об’єднання соціальних педагогів Тернівського району.

Мрія серйозних чоловіків – незаміжня, красива, розумна жінка – Наталя нині активно переймається громадською роботою. Вона є дієвою учасницею ГО «39 Жіноча Сотня Самооборони» м. Кривий Ріг і численних волонтерських акцій. Громадська діяльність у певний момент підштовхнула до вагомого рішення, і з липня 2015 року Наталя стала членом політичної партії «Сила Людей».

Вона вчить інших навчатися, бо сама захоплюється процесом отримання знань. Наталя впевнена, що постійне навчання та самовдосконалення – шлях до повноцінного життя, коли ти живеш не лише для себе, але й маєш змогу допомагати іншим.

«Кривий Ріг – це місто дивовижних людей, і від мешканців інших міст ми, криворіжці, відрізняємося. Передусім тим, що ми – глибокі», – говорить Наталя. Глибинність свою і своїх колег по багатогранній діяльності вона планує застосовувати активно. Подарувати місту гідний притулок для тварин. Відкрити реально діючий Центр допомоги учасникам АТО і переселенцям. І ще зробити багато вчинків на користь громади рідного міста.

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу