Лозицький Олександр Павлович

Лозицький Олександр Павлович

  • 13.12.1973 р.
  • адвокат, директор ТОВ «Долоні життя»
  • безпартійний

Де балотується

“Олександр Лозицький: Не звик вживати слово «проблеми», це всього лише завдання, які потрібно виконати”

41 рік, адвокат, спеціалізується на захисті інтересів підприємців, громадський діяч – один з перших бійців «Юридичної сотні» з Кривого Рогу, опікується всіма юридичними питаннями діяльності Об’єднання Відповідальних Громадян, одружений, багатодітний тато – виховує трьох дітей, полюбляє сімейний відпочинок на природі та збір грибів, захоплюється тенісом та інтелектуальними іграми.

У правових питаннях слід звертатися не до здорового глузду, а до юристів. Тому юристи в команді «Сили Людей» – висококласні фахівці, одні з найкрутіших у місті.

Олександр має великий досвід роботи з юридичними аспектами підприємницької діяльності в Кривому Розі. Сам по роду своєї діяльності стикався з проблемами підприємців і зробив багато корисного під час роботи в міській координаційній раді з розвитку підприємництва. Із останнього – вдалося посприяти зменшенню фінансового навантаження на невеликі підприємства-виробники за рахунок зниження для них розміру плати за землю на 2015 рік.

У проектах – впровадження системи електронних закупівель, спрощення процедур щодо відведення земельних ділянок для розміщення бізнесу, зокрема встановлення МАФів, надання пільг підприємцям, що воліють відкривати новий бізнес і створювати робочі місця в Кривому Розі та ще багато іншого. Але найперше, на думку Олександра, необхідно забезпечити прозорість системи, єдині правила та рівні можливості для всіх, хто має бажання чесно працювати й розвивати місто.

Цікавий момент: Олександр рекомендує всім, хто вже занурився в тему підприємництва або планує розбудовувати свій бізнес, узяти до уваги бестселер американського автора Айн Ренд «Атлант розправив плечі». Вважає, що ця книга повинна бути в бібліотеці кожного підприємця, це своєрідний must-have для бізнесменів. Філософські та соціальні питання взаємозв’язку влади й виробників, роздуми про дух і свободу підприємництва обов’язково надихнуть багатьох читачів замислитися про значущість підприємництва в розбудові держави.

Балотування від «Сили Людей» сприйняв як належне, бо вважає, що саме зараз прийшов час досвідчених фахівців, відповідальних, чесних і небайдужих громадян, готових змінювати своє місто. Одним зі своїх принципів називає відоме «Критикуючи – пропонуй!», і тому в команди «Сили Людей» є що запропонувати громаді Кривого Рогу. Вибудована знизу партійна організація, яка чітко прописала засади та життєдіяльну програму для розвитку міста, має реальну можливість змінити стару корумповану систему і зробити Кривий Ріг заможним містом.

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу