21–23 липня в с. Кароліно Бугаз пройшов другий етап тренінгів для лідерів та керівників політичної партії «Сила Людей», організованих Академією Сильних Людей за підтримки фонду Фрідріха Науманна. У ньому взяли участь члени Політради партії Світлана Сова та Євген Каріс, партієць Дмитро Бєльченко.

Ті самі чарівні краєвиди, але й той самий насичений графік без п’ятизіркових готелей і багатогодинного розкошування під одеським сонцем. «Умови були достатньо екстремальні, м’яко кажучи, не дуже комфортні. Ми були зовсім біля моря, але часу помилуватись ним не вистачало. Навчальний графік надзвичайно насичений, усе чітко розплановане. Зате мали шикарну компенсацію у вигляді неоціненного досвіду, нових знань, умінь та навичок», – розповідає Світлана Сова.

Цього разу тренери та експерти Олександр Солонтай, Олексій Чорний, Тетяна Скапровська, Олександр Санченко поділилися своїми знаннями з фінансового планування діяльності партійної організації, ораторського мистецтва та публічніих виступів, менеджменту проектів та політичного піару, фандрайзингу, краудфандингу тощо.

Учасникам, за їхніми словами, запам’ятались цікаві й корисні тренінги з основ конфліктології Олексія Чорного, який спираючись на власний досвід, певні напрацювання та зібравши знання багатьох експертів з цієї теми, створив методику, яка вчить ефективному вирішенню конфліктів не лише в теорії.

На думку Світлани Сови, практичні вправи, запропоновані тренерами, які так вподобали партійці, мають важливе значення для відточування навичок, необхідних керівникам і лідерам у їхній подальшій діяльності.

Дмитро Бєльченко зазначив: «Завдяки тренінгу збільшився ліміт довіри між учасниками, і це допоможе в подальшій співпраці з регіональними представниками нашої партії. Особисто для мене найцікавішим було опанування ораторського мистецтва, де ми вивчали виклад оратором його позиції перед опонентом або аудиторією, захист власної думки».

Розуміючи, що запорукою розвинутої країни з громадянським суспільством та високим рівнем культури є освічена людина, представники партії не забувають і про те, що лідери та керівники повинні бути не менш освіченими та слугувати прикладом для інших. І саме тому продовжують завзято навчатися, використовуючи кожну вільну хвилину.