Левицький Ігор Васильович

Левицький Ігор Васильович

  • 05.02.1969 р.
  • фізична особа-підприємець
  • безпартійний

Де балотується

“Головне – завжди залишатись Людиною та пам’ятати і підтримувати тих, хто допоміг тобі стати на ноги”

46 років, народився в м. Дніпродзержинськ, вихованець дитячого будинку, має вищу педагогічну освіту, здобуває другу – юридичну, приватний підприємець, засновник та голова благодійного фонду «Дитячі мрії», обожнює футбол, розвиває цей вид спорту в Кривому Розі, займається благодійністю, має двох дорослих дітей.

Людина, що створила себе сама

Житттєвий шлях Ігоря Левицького – яскрава історія, де круглий сирота, вихованець дитячого будинку став успішною людиною. Як з абсолютного нуля побудував свій бізнес, ставши меценатом, громадським діячем, футбольним функціонером, депутатом. При цьому завжди остається людиною і з людьми.

Усе його дитинство пройшло в дитячому будинку та інтернаті. У 1994 році здобув вищу освіту, закінчивши Криворізький державний педагогічний інститут (факультет загальнотехнічних дисциплін).

З 1987 по 1989 рр. навчання переривалось службою в армії, де був командиром відділення розвідувально-водолазного взводу переправно-десантної роти спецбатальйону в Амурській області. Звільнився у званні гвардії сержанта з нагородою «Відмінник Радянської Армії».

З 1997 року займається підприємництвом. З 2005 року співзасновник та директор мережі магазинів «АТЛАНТ». У 2010 році став переможцем міського конкурсу-рейтингу «Бізнес-лідер Криворіжжя» в номінації «Соціально-орієнтований бізнес».

Від захоплення футболом до голови Федерації

Захоплений футболом Ігор на базі трудового колективу свого підприємства створив футбольну команду «АТЛАНТ», яка пройшла шлях від «дворової» команди до багаторазового чемпіона, володаря кубків міста та області різних років, переможця змагань всеукраїнського рівня.У 2008 році очолив Федерацію футболу Кривого Рогу.

З 2013 року віце-президент Дніпропетровської обласної федерації футболу. Має нагороду «Відзнака Федерації футболу України».
Вважає спорт важливою частиною суспільного життя, готовий свій досвід спрямувати на підтримку та розбудову його інфраструктури в Кривому Розі.

Благодійна діяльність

Як сирота з дитинства Ігор Васильович протягом свого життєвого шляху ніколи не забуває свої навчальні установи, рідних наставників. Постійно підтримує їх, надає всіляку допомогу, хоча ніколи не афішує цього. Має досвід і розуміння проблем сирітства, шляхи їх вирішення. Заснований ним благодійний фонд займається допомогою дітям-сиротам, підтримкою інтернатних установ.

З 2010 р. Ігор Левицький – депутат міської ради Кривого Рогу. Він єдиний, хто не проголосував у січні 2014 року за злочинне звернення Криворізької міськради до тодішнього президента з вимогою «вжити заходів». Не зраджує своїм принципам і поглядам заради особистої вигоди. Ніколи не бере участь у корупційних тендерних процедурах, інших тіньових схемах. Несе завжди повну відповідальність за слова і дії. Виступає за прозорість і підзвітність міської влади.

Вважає Людину найвищою цінністю в країні рівних можливостей, де господарем повинна бути громада, а не олігархи, де діє закон один для всіх, а не примхи чиновників. Не згоден, що неможливо нічого змінити в суспільстві на краще. Воліє діяти та доводити, що можливе все. Просто треба трохи наполегливості, праці та віри в краще.

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу