Курєпін Олександр Володимирович

Курєпін Олександр Володимирович

  • 22.05.1979 р.
  • директор ПП «Лісбуд»
  • безпартійний

Де балотується

“Я вірю в значні зміни в Україні. Ми повинні докласти всі свої сили”

36 років, пройшов АТО, був командиром взводу 93-ї бригади, за освітою фінансист, займається кінобізнесом, співвласник і керівник кінотеатру «Олімп», одружений, виховує 10-річну доньку, любить подорожувати країнами світу та відкриває для себе чарівну красу міст України.

Історія успішного бізнесмена, що отримав повістку і без піару та розголосу пішов захищати Батьківщину, уже відома багатьом криворіжцям. Олександр ніколи не був публічною особою, не мріяв про роботу в міськраді, не був членом жодної партії. Переломним став для нього Майдан, куди він потрапив проти ночі 11 грудня 2013 року. Був присутній під час штурму Інститутської. Тоді йому стало зрозуміло, що зміни необхідні й Україна обирає інший шлях. Він усвідомив, що сам хоче бути частиною цих змін.

Олександр прийняв для себе рішення балотуватися в місцеву владу в Кривому Розі, тому що місто потребує якісно нового рівня муніципального управління та розвитку. Він сам пройшов усю школу «бізнесу по-криворізьки» і добре розуміє рівень її корумпованості. Весь свій досвід і знання, усю свою волю планує скерувати на те, щоб змінити систему зсередини. Не може бачити всі ці політичні білборди в місті і дуже хоче справжніх змін у місцевій владі.

Першим кроком до повернення довіри суспільства вважає створення прозорої системи надходження та розподілу коштів у міський бюджет. Прагне забезпечити рівні умови для розвитку бізнесу, вести діалог з громадою міста, ініціювати створення громадських організацій і дослухатися до людей. Пріоритетним для «Сили Людей» є формування в країні середнього класу. Кривий Ріг має потужну армію «ментального» середнього класу – учителів, лікарів, науковців, інженерів, а також відповідальних студентів. Це люди, гідні якісного життя, сучасної освіти й щасливого майбутнього.

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу