Криворізька міська організація політичної партії «Сила Людей» постійно намагається покращувати свою роботу з виборцями. Особлива увага приділяється безперервності, коли такий зв’язок підтримується не тільки під час передвиборної компанії, а й упродовж усього періоду чинності депутатських мандатів. Тому наші представники Андрій Копшев і Олександр Серьогін узяли участь у тренінгу, проведеному Національним демократичним інститутом у Києві на тему «Що повинна робити ефективна політична партія у міжвиборчий період?»

Спікерами тренінгу були спеціалісти з великим міжнародним досвідом політичної діяльності Іан Вудворд із США та Вім Борреманс із Бельгії. Вони розповіли і показали на конкретних прикладах, які методики є ефективними в роботі з виборцями. Особливу увагу приділено способам двосторонньої комунікації між депутатами місцевих рад і людьми, які живуть в округах, від яких ті були обрані. Як визначити проблеми, які дійсно важливі для них, не гаяти свій час на дрібниці, а намагатися вирішувати найбільш нагальні? Як прийти до наступних виборів зміцненими, збільшити коло підтримки?

Також увагу приділено і тим партійцям, які балотувалися, але не потрапили до складу місцевих рад. Саме ці люди мають проводити велику роботу, щоб збільшити свою пізнаваність, довести виборцям, що саме вони будуть кращими представниками народу в нових органах влади у ближчому часі. Електорат має бути заздалегідь підготовленим до вибору, цей процес не повинен відбуватися на самій виборчий дільниці, виборець має прийти до дільничної скриньки з упевненістю в правильності свого рішення. Як подолати інертність і безвідповідальність наших потенційних виборців? Як знайти нових прихильників у тих верствах, які нам видаються ворожими?

Відповіді на ці та багато інших складних питань дали нашім партійцям досвідчені тренери. «Ми отримали неоціненний досвід і, що найбільш важливо, практичні поради, як треба будувати роботу з нашими виборцями і не тільки з тими, які за нас вже проголосували, але й з тими, що поки до нас не долучилися, з тими, що так, як і ми, хочуть змін у житті нашого міста, хочуть кращого майбутнього», – сказав Олександр Серьогін після повернення до Кривого Рогу.

Ближчим часом Олександр Серьогін і Андрій Копшев планують розробити та провести власні тренінги з підготовки однопартійців і їхніх прихильників до роботи з виборцями у міжвиборчий період. Сподіваємось, буде організована планова робота з навчання всіх, хто має бажання допомогти «Силі Людей» стати міцнішою та ефективнішою.