Депутати Сергій Мариничев та Сергій Куриленко взяли участь у стратегічній сесії розвитку депутатського клубу «Сили Людей», що відбулася 11 листопада в Дніпрі за сприяння Міжнародного республіканського інституту IRI, який активно підтримує демократію в усьому світі. Друга частина стратегічної сесії запланована на наступну суботу.


Активні обговорення депутатів-колег були результативними і плідними. Тренер Ірина Славова подякувала фасилітатору стратегічної сесії Руслану Бахтиєву та однопартійцям за якісну роботу, цікаві ідеї та бажання працювати над розбудовою партії.


За словами Сергія Мариничева, представники Сили Людей з різних регіонів спільно працювали над проектом функціонування депутатського клубу, накреслили основні напрямки його діяльності. Визначились з цільовою аудиторією клубу, партнерами, проблемами, які він може вирішувати. Сергій також зазначив: «Тільки в Кривому Розі 25 депутатів різних рівнів, і комунікація між ними, вивчення та впровадження кейсів потребують злагодженості дій, досягнення якої є першочерговим завданням депутатського клубу».


Сергій Куриленко зазначив, що в Україні аналогів подібного депутатського клубу не було. На думку депутата, клуб сприяє підвищенню рівня обізнаності депутатського корпусу і громадськості в політичних питаннях, дозволяє акумулювати знання, досвід різних регіонів: «Партійці зможуть брати кращі практики своїх колег, мобільно ними обмінюватись. До того ж буде можливість на рівні депутатського клубу співпрацювати в міжнародному форматі».


Отже, депутатський клуб, перші збори якого пройшли цьогоріч 10 вересня в Києві, активно розвивається й продовжує об’єднувати всіх депутатів та їхніх помічників у цілісну команду, члени якої рухаються в одному напрямі, мають спільні ідеї, разом сприяють їх швидкому втіленню.