Проєкт рішення про переукладання договору з «Криворіжгазом» щодо передачі йому 264 км газової труби подали без самого договору! На це звернув увагу під час сесії Андрій Немченко і закликав не підтримувати сумнівний проєкт.

За словами Андрія, це вкрай нерозсудливо і матиме негативні наслідки в першу чергу для споживачів: «Усі попередні договори прописані без чітких формулювань, розмиті, містять подвійні поняття, що вкрай ускладнює захист споживачів у судах, які не припиняються через свавілля монополіста. Ми не знаємо, що буде в цьому договорі».
Коментуючи свій виступ, депутат зазначив: «Чотири роки поспіль міськрада передає газотранспортну систему міста у відання “Криворіжгазу”. Щороку я, стикаючись зі свавіллям “Криворіжгазу”, закликаю припинити це робити. Натомість пропоную підшукати альтернативну організацію, яка б обслуговувала цю систему, або ж створити комунальне підприємство, яке б відповідало за таку важливу частину комунального майна».

Андрій вважає, що без газотранспортної системи нашого міста «Криворіжгазу» як монополіста не було б, не було б і тих безчинств по відношенню до споживачів, які він коїть.

На жаль, більшість міськради, на яку вагомі доводи не діють, підтримала цьогорічний проєкт навіть без тексту договору. 24 голоси віддав «Опоблок», який, судячи з усього, має свій зиск зі співпраці з монополістом.