Козюк Володимир Леонідович

Козюк Володимир Леонідович

  • 11.12.1975 р.
  • ВМТЗ ТОВ «Еталонбудсервіс»
  • безпартійний

Де балотується

“Бачу мету, не помічаю перешкод”

40-річний чоловік, який має найширший досвід у всіх комунальних сферах, одружений, має доньку, нарівні з активним відпочинком захоплюється читанням книжок і майструванням.

Один із багатьох здібних випускників Криворізького гірничо-економічного технікуму, Володимир Козюк спробував себе у різних сферах. Після служби в армії був спочатку товарознавцем, а згодом заступником начальника ВМТЗ ДП «Криворізька теплоцентраль». Згодом працював на державному підприємстві «Кривбаспромводопостачання» та був начальником дільниці ЖЕО № 20. Уже п’ять років у приватному бізнесі, займається маркетингом. Можна сказати, що Володимир пройшов вогонь, воду і – у прямому значенні – мідні труби комунальних проблем. У команді партії «Сила Людей» Кривого Рогу він – найдосвідченіший «комунальник»-практик, що завжди готовий допомогти порадою, підказкою або особистою участю. Вища економічна освіта додає ваги його досвіду.

Володимир досі ніколи не брав участі в політичних проектах і не був членом жодної партії. «Не люблю зраду, неповагу, брехню», – заявляє він і визнає, що в житті, як на довгій ниві, було всякого, але всі помилки виправлено.

Роби справу чесно, з душею – і твоє до тебе прийде. Саме такий принцип сповідує Володимир, цього вчить і свою доньку. Він багато спілкується з людьми, прагне самовдосконалення, цінує енергійність, а у важливих справах бачить мету – і не помічає перешкод.

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу