Козлова Олеся Романівна

Козлова Олеся Романівна

  • 15.04.1993 р.
  • безробітна
  • член політичної партії «СИЛА ЛЮДЕЙ»

Де балотується

“У будь-якому куточку планети можна створити культурний простір”

22-річна випускниця педагогічного інституту, за спеціальністю і покликом душі – редактор, долучається до громадських проектів, незаміжня, фотографує, катається на роликах, вишиває, малює на одязі.

Її так часто порівнюють із Лесею Українкою, що Олеся Романівна Козлова вже навчилася ставитися до цього спокійно. Крім зовнішньої схожості є ще й подібність характерів – стриманість, розважливість, ґрунтовність у всьому, за що береться. Люди, яким довелося працювати в команді з Лесею Козловою, запевняють: вона – природжений керівник, сумлінний і вимогливий до себе та інших. Це саме ті риси, яких так бракує сьогодні в Україні на всіх рівнях, і передусім у сфері місцевого управління.

Олеся народилася 1993 року, закінчила магістратуру Криворізького педагогічного інституту ДВНЗ «Криворізький національний університет». Вона, дипломований магістр філології, редактор, змушена шукати роботу, і ця ситуація спонукала її серйозно замислитися над негараздами в українській системі освіти загалом та в Кривому Розі зокрема. Тому одним з пріоритетів у депутатській роботі Олеся бачить створення сприятливих умов для молодих спеціалістів, які мають залишатися в місті, а не шукати кращої долі деінде.

Олеся вважає, що відповідальність має бути лише перед собою і за себе. «Якщо ти спроможний відповідати за власні вчинки, думки, дії, то твоє життя стане набагато простішим», – переконана 22-річна патріотка, яка знає, чим криворіжці відрізняються від мешканців інших міст країни. На думку Олесі Козлової, у нас – неповторне почуття гумору, власний сленг і особливе ставлення до чистоти.

“Якщо ти спроможний відповідати за власні вчинки, думки, дії, то твоє життя стане набагато простішим”

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу