Козлов Роман Анатолійович

Козлов Роман Анатолійович

  • 11.11.1975 р.
  • професор кафедри ДВНЗ «Криворізький національний університет»
  • член політичної партії «СИЛА ЛЮДЕЙ»

Де балотується

Кривий Ріг – «моє місто».
Йому я вдячний і несу за його майбутнє відповідальність.

39 років, народився та виріс у Кривому Розі, доктор філологічних наук, викладач вишу, видавець книг і співвласник друкарні, член Ради Об’єднання Відповідальних Громадян, одружений, виховує доньку та сина, бібліофіл, постійно шукає шляхи самореалізації, прагматик зі здоровим почуттям гумору.

Роман — один із тих, хто формує культурний простір Кривого Рогу. Його викладацька діяльність впливає на розвиток літературного смаку криворізької молоді, а видавнича справа підкріплює та доповнює цей процес. У родині Романа всі знаються на українській літературі. Це справжня інтелігенція нашого міста, що кожного дня сумлінно виконує просвітницьку місію, робить це завзято, із задоволенням та, як свідчать відгуки, цікаво, позитивно й непересічно.

Місце роботи — Криворізький педінститут

Студенти задоволені викладачем і божаться, що майже не прогулюють його пари. Уміння зацікавити, вразити, подати суху та іноді складну інформацію просто й захопливо для слухачів здобуло любов і щиру шану серед студентства. Роман легко знаходить порозуміння зі студентами, має репутацію поміркованої та авторитетної людини. А ще в комплекті вроджена скромність, порядність і почуття власної гідності.

Видавнича справа – справа життя та покликання

Роман зізнається, що є бібліофілом. В еру електроніки читання книжок, може, комусь і видається немодним, але це ще раз підкреслює особливість нашого кандидата, його особистий шлях і небажання триматися мейнстриму. Захоплення художньою літературою, бажання відкривати світу нові імена та популяризувати старі переросло в другий фах – уже понад п’ятнадцять років Роман є видавцем. Розпочинали, як то кажуть, «з нуля» – самотужки розробляли концепцію і дизайн майбутньої книги, редагували й верстали матеріал. Поступово з’являлося друкарське обладнання, окреме приміщення. Сьогодні це невелике, але стабільне підприємство, де працюють друзі-однодумці, а стратегічні рішення приймаються тільки демократично, без авторитарного тиску.

Складність і драйв відповідальності

Вольова й цілеспрямована людина, що перебуває в постійному пошуку себе задля реалізації своїх талантів, Роман закликає до відповідального ставлення до свого життя, до постійної роботи з самовдосконалення. Розуміючи швидкоплинність часу, прагне привчити інших до саморозвитку, до навчання. Він працелюбний, вимогливий до себе та свого оточення, доволі самокритичний і вкрай відповідальний. Свою відповідальність сприймає як усвідомлення самореалізованості, причетності до чогось потрібного людям, що, своєю чергою, дає неоціненний заряд життя. Роман задіяний у багатьох освітніх суспільних і культурних проектах, виступає з відкритими лекціями.

Місцеві вибори – шанс залучити до роботи фахівців і небайдужих освітян

З командою однодумців йде на вибори, щоб вплинути на культурне та суспільне життя Кривого Рогу. Ніколи не був задіяний у жодних політичних проектах і партіях. Своєю роботу в міськраді хоче бачити передусім участь у впроваджені та реалізації різноманітних проектів, потрібних сучасному великому місту. Наполягає, що його активна громадська позиція, досвід просвітницької діяльності та практика роботи з молоддю стануть у нагоді при реалізації суспільно-корисних міських проектів. Мріє про досконалу систему освіти в країні. Певний, що може бути корисним при розробці та впроваджені освітніх і навчальних програм у місті.

Роман зізнається, що культурний простір міста тільки-но формується і ми майже не маємо в ньому Історії з великої літери, але геть неправильно було б підміняти її історією з малої. Натомість уважає, що нам цілком по силах формувати цей культурний простір і культурний час.

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу