Кожемякін Вячеслав Анатолійович

Кожемякін Вячеслав Анатолійович

  • 09.07.1981 р.
  • охоронець, ТОВ «Октан Групп»
  • безпартійний

Де балотується

“Найбільше враження на мене справляє еволюція свідомості народу України”

34 роки, фотограф, який пробував себе в багатьох спеціальностях, але залишився вірним мистецтву, яке і годує, і дає можливість допомагати людям.

Вячеслав – кандидат у депутати дуже нетиповий. Він – той рідкісний випадок, коли в людини погляди і принципи формує саме життя, і вони високі та чисті. Він навчався в Криворізькому коледжі Національного авіаційного університету на відділенні електромеханіки, пізнавав різні професії і шукав себе. Він досі не одружений, і не вважає, що це проблема. Міркує, що так, маючи багато вільного часу, може більше зробити для міста в статусі депутата.

«Усе моє життя – це низка важливих моментів», – говорить Вячеслав і додає: «І відповідальних. Бути відповідальним не складно і почесно, якщо це – особистий вибір, якщо внутрішньо погоджуєшся базувати дії, вчинки чи рішення на законах моралі та совісті».

Кривий Ріг для нього – це любов, турбота, підтримка, тепло, друзі. І, звісно, величезне, неосяжне поле для діяльності. Вячеслав мріє бачити рідне місто не лише красивим і успішним, зручним і комфортним, а й щирим та прихильним до всіх, особливо до найбільш незахищених. На його думку, Кривий Ріг – це центр України, її серце, і криворіжці – дуже сердечні, добрі люди.

Не раз у житті Вячеслав переконувався, що треба судити вчинок, а не людину. І передусім він судить свої вчинки. Говорить: усе, що я роблю сьогодні, завтра вже мене не влаштовує, то чи можу я говорити про досконалість зробленого сьогодні?

Найбільше останнім часом Вячеслава Кожемякіна вразила еволюція свідомості народу України. І він переконаний: талановита молодь, народжена й вивчена в Кривому Розі, яка зараз творить ментальний простір за межами міста, ще повернеться і творитиме майбутнє на священній рідній землі.

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу