Кот Наталія Володимирівна

Кот Наталія Володимирівна

  • 04.03.1981 р.
  • не працює
  • безпартійна

Де балотується

“Живи так, щоб завтра не було соромно!”

Наталі 34 роки. І вона – інвалід на візку. Коли Наталя потрапила в аварію, їй було 24 роки – молоденька, повна сил, енергії, любові, ідей. В одну мить весь світ перевернувся. Тоді актуальною стала боротьба за життя, а згодом намагання звикнути до нової себе і до того, що життя продовжується все одно: чи маєш ти ноги, а чи пересуваєшся на візку.

Наталя – учитель іноземної мови, закінчила Криворізький педагогічний університет. І тепер вона допомагає дітям вчити англійську мову – працює репетитором удома.

Коли Наталя проходила лікування й адаптацію в санаторії імені М. Бурденка, що в Саках, зустріла свого теперішнього чоловіка. Він теж візочник, але був більш пристосований, допоміг подолати страх, показав, як можна жити, радіти, планувати, мріяти, пересуваючись на візку.

Трохи більше двох років тому в Наталі з чоловіком народився синочок. Усе її життя присвячене тепер його вихованню. Дуже хоче, щоб він виріс Людиною.

Розмова з Богом – звична справа для Наталі, і їй дуже подобається фраза «Усе старе минуло, тепер – усе нове!» Вона дуже надихає й допомагає дивитися в майбутнє з вірою в найкраще.

«Проблеми існування інвалідів-візочників у нашій країні – а Кривий Ріг, на жаль, не виняток – відомі тільки таким же інвалідам. Хочеться, щоб наше місто було більш толерантним до таких людей. Хочеться потурбуватися про свої права. Чому в інших країнах це можливо, а в нас ні? Робитиму все можливе, щоб змінити ситуацію на краще!»

Наталя вірить: якщо не зупинятися і мати сили та здоров’я, то будь-які плани здійсняться, а мрії реалізуються.

“Кривий Ріг – маленька крапка на карті світу, але цілий Всесвіт для мене особисто. Тут усе моє життя і ті, хто мені дуже дорогий”

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу