З’ясувалось, чому так сильно наполягав на проведенні спільного засідання постійних комісій без кворуму та вирішив відступити від регламенту всупереч закону заступник голови виконкому Тернівської райради Сергій Кушнір. Порушували «надважливе» питання премій голові та заступникам виконкому. Який тут закон, коли мова йде про власну кишеню?

Костянтин Чухно поцікавився, чому і на якій підставі вкотре керівництво вирішило провести чергове підвищення премій «собі коханим». Відповідь відверто приголомшила своїм цинічним нахабством — збільшився фонд заробітної плати.

Костянтин наполегливо виступає проти фіксованої премії в заступників і голови. За словами депутата, у 2018 році спостерігався гострий дефіцит заробітної плати — кілька місяців усі працівники, окрім голови та заступників, отримували мінімально допустиму премію в 10%: «Якби в минулому рішенні ради про преміювання перед відсотком премії було слово “ДО”, як я наполягав у поданому проекті рішення, то голова міг своїм розпорядженням зменшити розмір премії й заступникам, а рада б затвердила його. Це дало б змогу хоч якось збалансувати дефіцит бюджету, а не залазити в кишені працівникам виконкому. Формулювання “встановити премію ДО 70% від заробітної плати із всіма надбавками і доплатами” дозволило б, окрім того, зменшувати премію в разі неналежного виконання обов’язків чи виробничої необхідності, коли не вкладаються у фонд заробітної плати.

Закиди про те, що згідно з Постановою Кабміну розпорядженням зменшити премії не можливо, є безпідставними. Я компетентно заявляю, що можна, якщо потім райрада затверджує це розпорядження відповідним рішенням. Натомість у цьогорічному проекті нам знову пропонують фіксовані премії…»

Початок тут: Керівництво Тернівської райрад вирішило обійтися без кворуму