2 липня депутат Тернівської райради від Сили Людей, учитель математики Костянтин Чухно просто і легко за допомогою цифр та елементарних математичних дій наочно показав, скільки коштує нам чиясь безмежна любов до влади та її утримання. Докладно розповів, як за допомогою лише самих плюсиків нараховується премія, зокрема очільнику виконкому райради Віталію Солоду, який, мабуть, від небаченої скромності закривається від мешканців рукою.

Прозорості та відкритості зажадали самі мешканці, які й поцікавились у депутата прибутками голови виконкому після публікації в «Домашней газете» статті «Гибридная социальная война ведется в Терновском районе».

49808 грн, за словами Костянтина, тернівський громаді коштує утримання пана Солода, який жодної відповідальності за свою діяльність не несе і нести не збирається.

Не набагато, лишень на 7%, менше від нього заробляє його так само «працьовитий» заступник Сергій Кушнір — близько 45000 грн. Приблизно стільки ж — заступниця голови районної в місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Ірина Брилькова.

Саме така зарплатня, зазначає Костянтин, і дозволяє закриватися рукою від людей або і взагалі просто не бачити їх. До того ж через цих ненажер інші працівники виконкому отримуватимуть копійки, бо ж фонд заробітної плати не гумовий.