«Пів року з’ясовуємо лише, хто балансоутримувач. Що ж нас чекає далі?», — обурюється мешканка Ольга Лінова, одна з ініціаторок облаштування пляжу на ставку біля вулиці Чарівної.

Мешканці Тернівського району давно мріють про облаштування пляжу на ставку неподалік вулиці Чарівної. Минулого року вони вирішили спробувати втілити свою мрію в життя: «У нашому місті катастрофічно не вистачає рекреаційних зон. Через запиленість міста вкрай важливо дихати вологим повітрям. А відомо, що концентрація пилу значно зменшується біля водоймищ».


Дізнавшись, що ставок передали на баланс райради, люди попросили Костянтин Чухно оформити та подати звернення на ім’я голови виконкому Тернівської райради Антона Недоступа, щоб посприяли облаштуванню пляжу. Та відповідь-відписка просто приголомшила. Тернівський виконком заперечує, що в його обов’язки входить облаштування пляжу, покликаючись на статтю №381 «Обсяг і межі повноважень районних у місті рад та їх виконавчих органів».

На думку Костянтина Чухна, відповідь необґрунтована, оскільки в Додатку до рішення Криворізької міської ради від 31.03.2016 №381 «Обсяг і межі повноважень районних у місті рад та їх виконавчих органів» зазначено, що виконавчі органи районних у місті рад організовують роботу з облаштування пляжів. Це підтверджує і лист начальниці департаменту екології Світлани Охотнікової.

Депутат запевнив: «Я знаю, наскільки важливо для людей мати доступ до водойми. На власні очі бачив, який біля ставка щоліта ажіотаж. Людям ніде більше відпочити в районі 17 кварталу. Тому це питання триматиму на контролі і зроблю все можливе, аби його вирішити».