Костіна Ольга Павлівна

Костіна Ольга Павлівна

  • 18.11.1985 р.
  • перебуває на обліку в центрі зайнятості
  • безпартійна

Де балотується

“Я не ідеальна людина, я людина ідеї”

29 років, народилась у Кривому Розі, за освітою психолог та викладач української мови і літератури. Волонтер, активний учасник багатьох громадських, культурних, освітніх  проектів, одна з тих, хто опікується екологічними проблемами міста, сортує сміття та навчає інших жити в гармонії з природою.

Ольга обрала для себе шлях громадського активіста і отримує справжній кайф від волонтерства та участі в соціально-культурних проектах. Практикує саморозвиток і самоосвіту, альтруїстичне служіння добрим та корисним загальноміським та загальнолюдським справам. Її можна зустріти як під час зустрічі з відомим мандрівником, так і під час прибирання міського парку,  як на джазовому концерті, так і  на презентації збірок сучасної  поезії. Але основним напрямком своєї діяльності Ольга вважає екологічні акції та рух за збереження природних ресурсів.

Вона навіть жартує, що її сімейний стан – еколог. Уже три роки Ольга свідомо та цілеспрямовано популяризує серед криворіжців різного віку ідею сортування сміття та раціонального ставлення до природи. Каже, що намагається залучити якомога більше людей у свою «секту».  Активістка вважає, що сприйняття сміття як «чистого» або «не чистого» – забаганка маркетологів, котрі підсаджують людей на споживчу голку. І треба зрозуміти, що як у природі не існує бур’яну, так і сміття існує тільки в наших головах, а довкола – корисні ресурси. На її рахунку – популяризація десятків відкритих у місті пунктів прийому відпрацьованих батарейок, сотні відсортованих кілограмів сміття й тисячі зекономлених кіловат-годин. Так Ольга на власному прикладі впроваджує світовий досвід споживання ресурсів.

Найактивніша активістка міста

Волонтерити Ольга почала ще з 2008 року і досі не може зупинитися. Починала з роботи в театральній студії «Шелтер+», потім були екологічні акції ГО «КРІК», брала участь як волонтер у Днях Європи в Україні в Кривому Розі та на «Джаз-Коктебелі-2011», була організатором другої Базової ФРІ-Школи, є постійним учасником прибирань берегу Саксагані з  ГО «Соколовка» та Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою». Координатор проекту соціальної реклами «ВІП-маршрутка. Ввічливі Інтелігентні Пасажири — в силах кожного!». Вважає це першим досвідом громадського менеджменту. Легка на підйом, креативна та відкрита для нового, при цьому сумлінна, старанна й працьовита, до того ж – наділена справжньою відповідальністю за своє місто.

Сила людей Кривого Рогу

Ольга постійно знаходиться в динаміці перфекціонізму. Це не дає часу на хандру та декадентську лінь. Каже, що благодійна та волонтерська діяльність лікує та стимулює, при цьому ще й неабияку користь іншим приносить. Тому приєдналась до команди «Сили Людей» без вагань, бо знає майже кожного, хто йде поруч з нею на вибори до місцевої ради. Ольга має досвід роботи в органах місцевого самоврядування в комітеті у справах сім’ї і молоді. Вона добре розуміється на соціальних, молодіжних, культурних питаннях і готова долучитися до розробки проектів, орієнтованих на розвиток молоді в Кривому Розі.

Долучаючи свої сили до сили криворізьких людей, Ольга хоче разом з ними зробити наше місто кращим, чистішим та комфортнішим, в якому легше дихається в усіх відношеннях.

“Місто Кривий Ріг для мене як мешканки Даманського – це дійсно місто довжиною в життя.”

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу