У той час, коли «діджиталізований» мер міста у зв’язку з карантином замість використання онлайн-платформи невдало проводить минуле засідання на сміх курям на свіжому повітрі, його «е-демократичні» вірнопіддані вирішують виділити ще 4 млн грн на створення платформи «Смарт-громада Кривий Ріг».

Депутат Юлій Морозов на своїй сторінці назвав таке рішення криворізьким маразмом: «Сьогодні спробують виділити ще 4 млн грн з наших з вами грошей на створення е-платформи. Освоювати гроші будуть люди, які чотири роки не можуть налаштувати систему Рада-4, наприклад зробити так, щоб було видно, хто записався на виступ».

Замість того, щоб забезпечити ефективну роботу попередніх сервісів, влада вирішує запустити нові, прикриваючись турботою про молодь і майбутнє міста. За словами начальника управління ефективних інновацій, платформа буде містити сучасні сервіси. Виходить, що раніше створені застаріли, так фактично і не запрацювавши.

«Така відчайдушна спроба в останні місяці каденції цієї влади розпиляти ще 4 млн ні на що. Пані Зеленська, я не знаю Вашого фаху, я так досі й не зрозумів, який Ви взагалі маєте стосунок до інформаційно-комунцікаційних технологій, але все, що за цей час наробили Ви і Ваш департамент, абсолютно, фактично зовсім абсолютно не корисне. І остання криза з пандемією це показала. Тому що Ваші сервіси не використовувалися ніяк», — зазначив Юлій Морозов.

Рішення не проголосували.