Під час сесії міськради Андрій Немченко заявив про необхідність додаткової машини або рейсів на маршруті до селища Верабово, що поруч із кар’єром ЦГЗК.

Коментуючи свій виступ, Андрій зазначив: «Команда Вілкулів забила на Верабово? Єдиний маршрут, який пов’язує Верабово з “великим містом”, — №218, на якому працює усього один старенький мікроавтобус. Та й він удвічі скоротив кількість рейсів через недавні транспортні обмеження. Але навіть у нормальному режимі їх недостатньо.

Те, як організовано рух маршруту, не враховує інтереси працюючих людей. Багатьом з них доводиться їхати на підприємство чи повертатися додому на таксі, що сильно б’є по сімейному бюджету. Або ж іти п’ять кілометрів з Першотравневого пішки через пустирі і відвали. Сумнівне задоволення, особливо в дощ, холод і короткий світловий день».

Начальник управління транспорту пообіцяв відновити кількість рейсів після карантину. «Талановиті» місцеві стратеги ну просто вирішили влаштувати блокаду селища Верабово, аби ніякий вірус не проскочив. А от про додатковий маршрут у звичайний час — ні гу-гу, мовляв, мешканці до карантину на проблеми з транспортом не скаржилися.