Висловлена віч-на-віч думка, потім підтверджена документально, — завжди краще, ніж гнівні публікації або коментарі в соціальних мережах.

Зустріч, організована на Східних-2, 3 ввечері 12 серпня, мала за мету збір побажань, пропозицій, скарг мешканців району від першої особи. На зборах була присутня команда Сили Людей з місцевих рад Кривого Рогу різного рівня: депутатка Довгинцівської райради Дар’я Яловенко, її колеги по партії Денис Колосовський та Денис Скворцов.

Захід відбувся в дружній атмосфері під енергійну музику. Базисом зустрічі були транспортні питання в мікрорайонах. Мешканці жваво долучилися до обговорення. Точок зору було висловлено вдосталь.

Згадували жахливу роботу маршруток №201 та №306, через що час від часу доводиться звертатися до послуг таксі. Украй суперечливою видається рання «втеча» транспорту з рейсів, оскільки в мікрорайонах розвивається бізнес і його співробітникам треба потрапляти ввечері додому.

Ще більше питань постають з огляду на освітню реформу і той факт, що гімназії для учнів 10–11 класів у Довгинцівському районі розташовані на Східному-1 та на Ластівці. Відповідно, мають бути забезпечені можливості руху дітей на заняття.

Жодна машина маршруту тролейбусу №24, кінцева зупинка якого розташована на Східному-3, не є низькопідлоговою. Тож користування тролейбусом для людей похилого віку, людей з інвалідністю та мам із візочками є щонайменше проблематичним через високі східці на вході до салону.

За вирішення цих питань був проведений збір підписів у людних локаціях житломасиву: сквері імені Гутовського та парку Щастя. Також люди зверталися до депутатів і з інших питань, які вже зафіксовані та взяті в роботу.

Ми вдячні мешканцям Східних за райдужний прийом і бажання зробити свій внесок у зміни рідного району.