«Вілкули в Іспанію вас усіх не заберуть», — з такими словами Світлана Сова звернулася до провладної більшості під час емоційного виступу на пленарному засіданні, нагадавши, що за свої дії невдовзі доведеться відповідати.

Мова йшла про інвестування в нове підприємство «Кривбастеплоенерго» 4 млн грн з бюджету й залучення кредитних коштів у сумі 10 млн євро. На думку депутатки, ця ідея непогана за умови чесного і прозорого провадження всіх процедур. Проте що ми маємо на сьогодні?

«Величезні кошти залучаються на так зване “нульове” підприємство без майна, активів, рухомості, жодної котельні. Громаді не надано ніякого бізнес-плану, та його і не може бути, враховуючи вище зазначене. До сьогодні на підприємстві нема жодного співробітника. Є лише директор, колишній регіонал, який був призначений невідомо ким і за якою процедурою. На питання, коли проходив конкурс і хто ще був претендентом на посаду директора, я не отримала відповіді», — пояснює Світлана Сова.

Такий підхід до справи Світлана називає звичайним дерибаном коштів дотичними до всього цього керівниками малими і великими.