Колесник Вячеслав Вікторович

Колесник Вячеслав Вікторович

  • 20.04.1984 р.
  • провідний інженер з Технічного аудиту ПАТ «Арселорміттал Кривий Ріг»
  • безпартійний
“Кривий Ріг – це місто, куди лину душею, унікальне місто, яке викарбуване у мене в серці. Я просто його люблю”

Народився у Кривому Розі, за освітою інженер-електромеханік та менеджер-економіст, працює на «АрселорМіттал Кривий Ріг», має досвід роботи за кордоном, вільно розмовляє англійською, одружений, криворізький музикант і літератор, яскрава постать у культурній тусовці міста.

Вячеслав – людина обдарована й талановита. Цілеспрямований і працелюбний, він намагається робити все на «відмінно». Спочатку була музична школа по класу віолончелі та спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов. Згодом з відзнакою закінчив Криворізький технічний університет, блискуче захистив диплом англійською мовою в економічному виші. Пройшов корпоративну програму «Інженери для Групи» і, як молодий перспективний фахівець з ремонту електрообладнання, потрапив на роботу на «АрселорМіттал». Під час участі в програмі набрав майже максимальну кількість балів і отримав робоче місце на підприємстві компанії в ПАР, де втілив у життя декілька успішних проектів.

Але особистісний перфекціонізм при розбудові кар’єри зіткнувся з поконвічними та простими людськими потребами – у рідній домівці, сімейному вогнищі, затишній оселі на рідній землі. Повернувшись на Батьківщину, остаточно зрозумів, що жити і працювати тепер буде там, де він народився, а весь інший світ лишається для подорожей та мандрівок. Наразі працює на АМКР провідним інженером з технічного аудиту.

Вячеслав – натура багатогранна: його можна зустріти на поетичних, музичних і літературних вечорах, де він фігурує як автор під творчим псевдонімом «Марк Літій». Періодично друкується, випустив чотири музичні демо-сингли та стільки ж творчих збірок. Його твори проникнуті філософським змістом, овіяні ліричними мотивами та містичними нотками. У творчості шукає й знаходить баланс і гармонійне співіснування свого раціонально-технічного зовнішнього та духовного внутрішнього світу.

Вячеслав ніколи не вважав себе ані політиком, ані активістом, ані громадським діячем. Звісно, у міру можливості допомагав армії, брав участь в екологічних акціях, радо підтримував соціальні та культурні проекти в місті. Життя Вячеслава всім здавалось усталеним і стабільним, але розуміння, що місто заслуговує кращої долі, змусило брати на себе відповідальність за його подальший розвиток. І головним чинником прийняття такого рішення була наявність фахової сильної команди. Сила різних людей, що прагнуть змін, отримала підкріплення у вигляді аудитора з відразою до корупції, інженера з міжнародним досвідом роботи, людини, що знається на культурних проблемах, і просто порядної, чесної та небайдужої особистості.

Передусім Вячеслав готовий братися за ефективну розбудову міста, жорсткий контроль ремонтних робіт, брати участь у плануванні культурних акцій. Бажає стати максимально корисним громаді й зробити все, щоб його діти пишались комфортним містом Кривим Рогом у заможній, незалежній і сильній країні Україні.

Він говорить, що люди з Кривого Рогу – особливі, як і саме місто: сталеві, витримані, глибокі, як криворізькі надра, красиві, як живописні пейзажі міста, добрі і щедрі у своїй більшості. Разом ми – дійсно велика сила!